Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit keres nálatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit keres nálatok a férfi, mennyit a nő?

Figyelt kérdés

illetve lányok milyen elvárasotok van egy férfi keresete iránt?

fiuk, milyen elvárasotok van egy női kereset iránt?


2015. dec. 3. 17:29
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
69%
Párom nettó 250 körül, én szabadúszó vagyok, így nincs állandó fix jövedelmem, havi 150-300 között szokott alakulni attól függően, hogy mennyi megbízásom van. Tehát átlagban hasonló a jövedelmünk. Nekem ez volt az "elvárásom", hogy hozzám hasonló "szintű" partnerem legyen.
2015. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
24%
Milyen megbízásokkal lehet 150-200ezret keresni,azt én is vállálnám
2015. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
Én (férfi) 180-200 között, a párom kb. a dupláját. Nem élünk együtt, nincs közös kassza.
2015. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
86%

# 2: Most így végiggondolva a következők kellenek hozzá:

-Szakirányú felsőfokú végzettség

-Sok éves szakmai tapasztalat

-Kapcsolati tőke

(Utóbbi kettőt úgy szereztem, hogy éveken keresztül dolgoztam ingyen, önkéntesként a főállásom mellett, mire elkezdtek hívni fizetős munkákra is)

Hajrá! Pár évet belefeccölsz, és az ajtó nyitva áll.

2015. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
79%

Párom nettó 560-at, én 100-at, de még csak egyetem mellett, gyakornokként, nem teljes állásban, szóval bízom/bízunk benne, hogy ez idővel lesz több is.

Nincs semmilyen elvárásom. Oké, ezeket a számokat látva könnyű mondani, de mielőtt őt megismertem, olyan pasival jártam másfél évig, aki szintén egyetemista volt, csak alkalmi munkát vállalt néha-néha, a szüleivel élt, és még jogsija sem volt. Ő csalt meg engem, többször is, szóval az anyagiakhoz vagy bármi ilyesmihez semmi köze nem volt a szakításnak.

2015. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
61%
Én 200ezret keresek, barátom pedig 450 ezret. Nekem annyi volt az elvárás, hogy kb minimum annyit keressen, mint én.
2015. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
87%

Férjem: 2000 EUR

Én: 1600 EUR


Elvárásaim nem voltak, nem a pénz alapján választottam férjet... magamat is el tudom tartani, 18 éves korom óta egyedül éltem.

2015. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
31%

OFF


Na tessék! Akkor a nettó 160-180-ammal le is húzom magam a retyón. Pá!


ON

2015. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
85%

Mikor épp dolgozok, akkor kb 130-at kapok nettó, de ez még végzettség nélküli gályázás, ha lesz diplomám, többet kapok majd remélhetőleg.

Elvárásom annyi, hogy nagyságrendileg ugyanannyit keressünk, a nagy különbség bárki javára szerintem csak konfliktust szül.

21/L

2015. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
55%

Ennek a felét nem kell elhinni, itt mindenki havi 400 ezret keres, a párja meg még többet.

Közben meg ha feldobsz nekik két keresztkérdést, akkor olyan marhaságokat kapsz, mint amit a négyes hozzászóló írt.

Jó lesz az havi 90 ezernek is, a párja meg 130 nettó plusz 5 ezer cafeteria.

2015. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!