Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Okkal szidta az anyámat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal szidta az anyámat? Szerinte igen mert feldühítettem.

Figyelt kérdés

Elutaztam 3 napra. Élettársam tegnap facebookon új profil képet tett ki, ahová írt egy férfi hogy cukiság.

Kiakadt amiért én 7 órátó nem vettem fel a telefont, írt és elolvastam (látta mert kijelzi) na és mondta mi az oka? Mondtam neki hogy semmi cukiság, ő meg azt mondta erre hogy anyád.


Jó előtte felidegesíthettem mert mondtam biztos van jobb beszélgető partnere mint én de akkor sem volt helyes.


2015. dec. 17. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy egy férfinak tetszett a képe, nem kell azonnal jelenetet rendezni :) Az csak egy kép, nem a világ vége, ezen miért sértődtél meg annyira, hogy válaszra sem méltattad? Mondjuk az reakciója humoros, jót nevettem rajta :D


29/F

2015. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
fú de gyerekes vagy, fú de ráértek...
2015. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most ezen tényleg megsértődtél, hogy egy pasi írt a képéhez? :D Még ha egy nő lett volna azt megértem, de így... Vagy talán biszex a párod?
2015. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi ebben az esetben
2015. dec. 17. 21:23
 5/7 Fish1 ***** válasza:

Mindkettőtök viselkedése gázos.

Komolyan féltékeny vagy egy olyan dolog miatt, hogy odaír valaki a képe alá? Miért ne írhatna?

Ha a párod szeret, akkor nem fogja érdekelni egy olyan hozzászólás sem, amiben konkrétan bekóstolják, vagy csapják a szelet neki, az ilyet szerintem simán le lehet rázni.

Önbizalomhiányban szenvedsz?

Az anyázás az ő részéről sem volt korrekt, mert vajon mennyi tisztelet szorult egy olyan emberbe, aki anyázza a párját?

-_-

2015. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem fér bele az anyázás. Mondjon el minden bunkónak, de anyámat hagyja ki.
2015. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

basszus én is férfi vagyok és lájkolok egy csomó nő ismerősöm képét, remélem, nem okozzok ezzel ekkor a gondot.

Nálad jobb beszélgetőtársat biztosan nem nehéz találni.

Azt tehát ki kellett volna találnia, hogy egy fb komment az amiért nem veszed fel a telefont?


ezt a mondatot nem nagyon értem :

"Jó előtte felidegesíthettem mert mondtam biztos van jobb beszélgető partnere mint én de akkor sem volt helyes."

Mi nem volt helyes?

hogy egy pasi azt írta "cukiság"?

De ehhez mi köze a párodnak?

És ahhoz, hogy te előtte felidegesítetted magad?

2015. dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!