Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem mióta összeházasodtun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mióta összeházasodtunk azzal nyúz, hogy vágassak "asszonyos" frizurát végre, mert a hosszú hajjal komolytalanabbnak tűnök szerinte. Ti engednétek neki? Más is van, akitől ilyet kért házasság után a férje?

Figyelt kérdés

A baj csak az, hogy ő az "asszonyos" alatt a nagyon rövid, felnyírt frizurát érti, mint pl. ez: [link]

Én pedig sajnálom levágatni az enyémet, mert nagyon szép és dús, de nagyon szeretné. Kértem időpontot jövő hétre a fodrásztól, de nagyon félek, hogy megbánom. Nem volt még ilyen rövid hajam, azt sem tudom, hogy jól állna-e. Mi a véleményetek? Volt már valaki hasonló cipőben? Nem bántátok meg?

Egyébként 29 éves vagyok.


2015. nov. 9. 14:09
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
81%
Elválnék! Ezt viccen kívül mondom.
2015. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
De miért tennéd ezt, ha te nem akarod? Csak mert a férjed mondta? Most, hogy összeházasodtatok, már rendelkezhet feletted? Eddig jó voltál neki hosszú hajjal is? Hát megéri a pénzét, az fix. Én nem vágatnám le.
2015. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
93%

Mondd le az időpontot a fodrásznál!

A következő lépése az lesz, hogy előírja, milyen ruhát vehetsz fel.

2015. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem asszonyos, hanem leszbikus. A férjed egy idióta, ne hallgass rá. Valahogy az ugrott be, hogy ilyen hajjal nem néznek rád a férfiak többet, bár lehet ez a célja :D
2015. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
96%
Ez komoly??? Tuti nem vágatnám le a hajam soha, akárki kérje. Ilyenre meg főleg nem. Gondolom azt akarja, hogy többet rád se nézzen egy pasi se (ezzel a hajjal el is éri...). Ne vágasd le!
2015. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
95%

en epp akkor szolnek rad ha ilyenre akarnad vagatni...

a hosszu a szep noies!

2015. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy engedném. Mit képzel? Most már megszabhatja neked, mit csinálj?

A 21. században élünk.

2015. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
87%

:-)

Na,visszamentünk az 1900-as évek elejére???

Megmondtam volna neki,hogy bocs, de ez az én hajam.

Ha hajlandó nagyobb fszt növeszteni,akkor esetleg meggondolnám a hajvágást! :-D

2015. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 piroska és a farkas ***** válasza:
89%
Szerintem is akkor legyen rövid hajad, amikor majd te szeretnéd. nekem hosszú hajam van, 35 éves leszek, és a férjem kifejezetten kérte, hogy majd 45-50 éves koromban ne vágassam le a hajam, mint a nők legtöbbje. :)Én néha kacérkodom rövid frizurával, de még nem határoztam el magam. Arra azt mondta, h rendben, ha szeretném, persze. Csak utána növesszem meg :)
2015. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Uh, köszi a válaszkat! Csak azért hajlok rá én is, mert azt mondta ideje lenne váltanom és tényleg régóta hosszú, meg nagyon szeretne rövid hajjal is megnézni. A kedvében szeretnék járni, csak nem biztos, hogy ez most jó ötlet lenne a részemről.
2015. nov. 9. 14:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!