Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők / lányok! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők / lányok! Összejönnétek komoly kapcsolatra olyan férfival, aki egyáltalán nem főz?

Figyelt kérdés
De nemhogy ételt, de még egy kávét se lenne hajlandó készíteni a nőnek, mondván a konyhai tevékenységek a nő dolga.
2016. jan. 2. 19:27
1 2 3
 21/28 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem :D
2016. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállás miatt nem, hacsak nem vállalja azt, hogy eltart, mert az meg a régi családmodell szerint a férfi dolga :D.


Amúgy meg az nem zavarna, hogy nem főz (ha azt mondja, hogy mert béna vagy nem érdekli, de helyette mondjuk elvégzi a ház körüli munkát, vagy ha panelről van szó, akkor leviszi a szemetet, mosogat stb.), de az ideológia igen. Az aranygyűrű nem esik le tőle az ujjáról... meg azért nekem az se esne jól, ha betegen feküdnék otthon, és még akkor sem, mert hát ő a férfi.

2016. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem lennék hajlandó a rabszolgája lenni, és így egy héten belül éhen halna, ami azt jelenti, hogy igencsak rövid párkapcsolat lenne, ebbe nem érdemes bele se kezdeni. :D
2016. jan. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, a "nem főz" kategória az más, te arról beszélsz, hogy cselédként tartanád a nőt.

Olyan vagy, mint sógorom. Lenn ül a kanapén a nappaliban, húgom fenn pakol. A konyha tőle 5 méterre van. Erre felszól huginak, hogy csináljon már neki egy szörpöt. Ő meg visszaszól, hogy ugye ezt nem gondolta komolyan :D

2016. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
A férjem nem végez semmilyen házimunkát és nem is főz. Simán lehet vele együtt élni, nekem nem okoz fáradtságot kiszolgálni őt, nagyon szívesen megteszem. Igaz, hogy ha olyan kedve van akkor nagyon ritkán készít ételt vagy magának reggelit, és nekem is szokott ágyba hozni reggelit. Jellemzően azonban én csinálom ezeket. (Hozzáteszem nem egy döglős fajta, bőven kiveszi a részét egyéb munkákból.)
2016. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem. Egy olyan mondat után, hogy ez vagy az "a nő dolga", nehogy komoly kapcsolatra nem kéne, de úgy egyáltalán, semmilyenre sem :D
2016. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem, mert ebből kiindulva, valószínűleg otthon lakik még és anyuka kinyalja a kis seggét. Életképtelen pasi nem kell. Az meg nem megvalósítható, hogy valaki külön él, de még egy villát sem mos el maga után.
2016. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem tud főzni, az egy dolog. De olyannal nem jönnék össze, aki ennyit nem hajlandó megtenni a párjáért. Hozzáteszem, akkor talán megérteném, ha a nő htb lenne, de mivel én teljes munkaidőben dolgozó nő vagyok, aki panelban lakik és nincs kocsink, kertünk sem, elvárom, hogy a férfi legalább segítsen be a házimunkában. Nem attól esik le a farka és lesz férfiatlan, ha néha megfőz egy levest vagy elmosogat.
2016. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!