Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elronthatja a dolgokat az anyós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elronthatja a dolgokat az anyós?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel mikor megismerkedtem, kezdtem észrevenni, hogy az édesanyja kicsit fura. Legalább is eltérő az ő világa, mint ahogy engem neveltek. Szüleim és nagyszüleim rendes embert akartak belőlem, aki nem kényes és a hasonlók. De akárhányszor elkezd "kényeskedni" az anyósjelöltem, nekem feláll a szőr a hátamon. Meg az a különös gondolkodásmód. Mikor elkezd nekem mesélni valamit, amihez még csak közöm sincs, mert nem ismerem a sztori helyszínét, vagy szereplőit, de ő továbbra is csak mesél. Ez még oké is, hogy elmeséli, de mindezt úgy, hogy "Tudod az X.Y. aki az Y.X. mellett lakik". Nehezen birom ki, hogy ne forgassam a szemeim.


A másik dolog, hogy amolyan "munkakerülő". Úgy van vele, hogy dolgozzon kint a férje, ő a férfi a családban. Igaz mondjuk, hogy ő megcsinál minden mást a benti háztartásban.


Hülyeség ezeken filózni? Nem tudom, de engem rettenet felidegesít néha. Ez miatt érdemes félbehagyni egy kapcsolatot? (persze nem csak ez miatt, néha nehéz a lányával is)



2016. jan. 3. 18:39
 1/5 Linó03 ***** válasza:
Ne az "anyósra" koncentrálj, csak viseld el. A lány a lényeg.
2016. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokszor lejátszódik bennem, hogy ha ilyen az anyja, akkor a lánya is ilyen lesz. Amit én nem szeretnék.
2016. jan. 3. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi közöd az anyóshoz!

Igen, szakíts inkább, hogy értelmesebbet találjon magának.

2016. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem véletlen az a mondás, hogy nézd meg az anyját, vedd el a lányát.

De hát, ha a barátnőddel is vannak problémáid akkor épp eleget nézelődtél.

2016. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, nem lehet mindenki olyan ember mint te és nem is kell, hogy anyóssal puszipajtások legyetek. Amíg működik a pároddal a kapcsolat, van megértés köztetek addig nem kell foglalkozni senki mással szerintem. S egyáltalán nem biztos hogy a lánya olyan lesz mint az anyja.
2016. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!