Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szorong mellettem a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorong mellettem a barátnőm? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval. 24 és 25 évesek vagyunk, néhány hónapja költöztünk össze. Észrevettem egy ideje, hogy a barátnőm rendszeresen nem itthon kakil, általában a munkahelyén végzi el. Ez nagyon furcsa. Tartok attól, hogy mellettem szorong, vagy valami más oka lehet. :/
2016. jan. 5. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez viccesnek tűnik, de én megértem, nem akar emberinek látszani, azt hiszi, ez kiábrándító. Valljuk be, nem nézhet ki mindig jól az ember. Amíg nem éltetek együtt a legjobb formáját mutathatta neked, viszont most szégyellheti a gyengeségeit(nem a wczésre gondoltam:D)
2016. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyébként honnan tudod, hogy nem otthon kakil? Lehet, hogy halkan is megy neki;)
2016. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Halkan szarni lehet, de szag nélkül... :D
2016. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így állt be az anyagcseréje. Hétvégén mi a helyzet?
2016. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyik alkalommal megbeszéltük, hogy kocsival elmegyek érte a munkahelyére. Úgy 10-15 perccel hamarabb értem oda és felmentem az irodájához, senki sehol. A mellette pár méterre lévő mosdóból hallottam, hogy lehúzzák a vécét, majd mégegyszer. Üres volt a folyosó, így hallani lehetett. Aztán persze ő jött elő a wcből, és meg is lepődött hogy én már ott vagyok. Végülis akkor esett le a dolog, hogy ott elvégezte mielőtt hazaindultunk... Tudom nincs beleszólésom, csak úgy furcsa.
2016. jan. 5. 16:35
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Szeretnéd, ha otthon kakkantana? Én kakkantanék nálatok helyette.
2016. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azert hogy kevesebb vizszamlad legyen elvegre irtad hogy 2x huzta le a wc t ez meg eleg sok viz...
2016. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon frusztrál ez, sokáig nem mertem kakkantani, ha ott volt a barátom, bár mi nem lakunk még együtt. Valamikor szóbajött és kiderült, hogy ő sem mer :D Úgyhogy azóta kicsit jobb a helyzet, bár még mindig nehéz...

Szerintem mondd meg neki, hogy tudod, hogy nem rózsát és pillangókat kakil és hogy ne féljen, te olyat rottyantasz, hogy a ház is beleremeg, hátha ettől picit megnyugszik :)

L

2016. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, akkor nem egyedi a dolog :)

Én tudom intézni itthon minden gond nélkül, de Ő valahogy nem. Hétvégén annyira nem figyeltem még, de szintén egyik reggel amikor vittem kocsival a munkahelyre akkor is volt hogy hallottam nehány pukkanást. szerintem akkor már nagyon kellett neki. és úgy érzem szenved mellettem szegény.

2016. jan. 5. 17:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Idővel elmúlik. Régen én is így voltam, az első barátomnál ha ott aludtam hétvégén, egy horror volt.

Most már nem zavar, de pl. nálunk úgy van, hogy az előszobából nyílik a szoba és a mosdó is, és ha kimegyek és becsukom magam után a szoba ajtaját, akkor a párom tudja, hogy egy pár percig nem szabad kijönnie.

Valahogy tényleg frusztráló tud lenni az ember lányának, hogy oké, ember ő is, de mellette meg kell tartania a nőiesség imázsát, amibe sehogy nem férnek bele az esetleg kiszűrődő hangok vagy szagok.

2016. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!