Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az eddigi együttélős kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddigi együttélős kapcsolataidban visszanézve hány év után kezdett romlani a kommunikácio minősége és/vagy mennyisége?

Figyelt kérdés
Ez természetes folyamat szerinted ?
2016. jan. 9. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy-másfél év után elmúlik a kezdeti lendület, és ez a kommunikáció csökkenésben is tetten érhető nálam. Persze ettől még lehet jó a kapcsolat, nem feltétlenül kell minimálisra csökkenjen a beszélgetés. Amúgy ez szerintem természetes folyamat, és nyilván mindenkinek más lehet ez az idő...
2016. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már az elején is rossz volt. Szóval ha úgy vesszük nem romlott soha :)
2016. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az összeköltözéstől. Ahogy bármelyikkel megtörtént azt hitték, h a napi több dugástól lesz jó a kapcsolat és semmi másról nem szólt már. :(
2016. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 ev utan nalunk.akkortol lett tobb vita.meg egy evig tartott:)
2016. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Együtt élős kapcsolataim?? Azért nem költöztem össze minden pasimmal...csak azzal akivel azt éreztem, hogy benne megtaláltam az igazit.

4,5 éve élünk együtt, (4 éve házasságban). Nem romlott semmit a kommunikáció. Nem törvényszerű, hogy romlik, csak törődni kell egymással. Egy kapcsolat sem működik magától, tenni kell érte.

Szóval szerintem nem természetes. Ha romlik, az azt jelenti, hogy nem tesznek semmit a kapcsolatba. Ez pedig mindkét ember hibája akik benne vannak.

2016. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!