Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy kicsit sem erőlteti meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit sem erőlteti meg magát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt, 3 hónapja együtt is élünk, de nem érzem, hogy szeretne a kedvemben járni. Alapvetően romantikus típus vagyok és, mint más lányok, én is örülnék egy virágnak(tudja, hogy mennyire szeretem őket), egy kis meglepetésnek, vagy bármi ilyennek, hogy tudjam, fontos vagyok neki(nem nagy dolgokra gondolok). Mondani sosem mondja, hogy szeret, csak ha én mondom, akkor rámondja, hogy ő is...Ha felvetem, hogy nekem ez fontos lenne, akkor azt mondja, hogy "ne az elvárás miatt tegye meg, mert az nem az igazi", de ha a másikat boldognak szeretnéd látni, akkor teszel érte, nem? Én nem az elvárás miatt teszem meg, és igen, energiát követel, de sokat jár az agyam azon, mivel lephetném meg, legyen az egy kávé vagy üzenet a kabátja zsebében... Ha felvetem, hogy elmehetnénk valahová, akkor azt mondja, gondolkodjak rajta, de ő soha nem mond semmit, a legutóbbi kiránduláson is mindent én szerveztem, mert ő semmit nem csinált, mondván sok a dolga. De az a "baj", én szeretem és ki is mutatom neki. Talán elkényelmesedett ebben a jóllétben, hogy mindent megcsinálok helyette, hogy szeretem úgy is, hogy neki nem kell tennie semmit? Voltatok már hasonló helyzetben? Van ebből kiút? 22N, 30F
2016. jan. 10. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy van. Ne mutasd ki neki, hogy mennyire szereted, mert visszaél vele. Fogd vissza magad egy kicsit, ne vele törődj most egy ideig, hanem magaddal. Ha észreveszi magát, talán lesz változás.Ne adj mindent alá, mert elkényelmesedik, és megszokott lesz minden. Teperjen csak, most rajta a sor.
2016. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Változni fog ő? Nem.

Neki jó így? Igen.

Neked jó? Nem.

Elmondtad neki? Igen.

Leszarja? Le bizony.

Szerethet az az ember, aki leszarja az érzéseidet? Nem.

Akkor mi a teendő? Tudod te... ne halogasd.

2016. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te ajándékokban méred a törődést ? Virágban? Meglepetésben? Egyébként a leírás alapján én nem gondolnám hogy túlságosan komolyan vesz téged. Egyszerűen nem elég lelkes egy elvileg szerelmes férfihoz képest, szóval valószínűleg nem szerelmes.
2016. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, voltam hasonló helyzetben és nagyon agyamra ment a lány.


Én kimutattam a hétköznapokban hogy szeretem de ez nem volt elég és nem is mondogattam neki ami persze baj volt.

Mindennap ezt többször elmondani egyenlő azzal hogy kinullázod a szó jelentését.


Ezen kívül ő is vágyott csecsebecsékre meg virágra amit én talán ha egyszer vettem neki a fél év alatt, és ő állandóan mindenféle programokon akart részt venni (persze az én pénzemen) ami nekem egyáltalán nem tetszett ezért elég ritkán mentem vele bárhova is.


Ha nem akarsz vele szakítani akkor is valamerre fog alakulni a kapcsolat.

Ha a tietek is olyan lesz mint a miénk akkor egyre elviselhetetlenebbé válik a helyzet és lesz egy csomó veszekedés aminek pillanatnyi szakítás lesz a vége.

Aztán persze jön a kibékülés majd kezdődik elölről és lesz belőle egy se veled se nélküled kapcsolat.

Ami aztán annyira kimerítővé válik idegileg hogy nem lesz más választás mint befejezni a dolgot.


A tanulság belőle hogy jobban fogod tudni hogy mit vársz el a következő pasidtól.

2016. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem ajándékokban mérem, de mostanában az az esti program, hogy tévét nézünk, mert fáradt, nincs kedve beszélgetni, ha van, akkor hozzak én fel témát, de ez nem így megy...

Nem várom el, hogy mindig menjünk valahová, főleg nem, az ő pénzén, nem ő tart el engem! Nem használom ki, csupán szeretném, ha néha gondolna rám is.

2016. jan. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!