Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mire van szükség ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire van szükség ahhoz, hogy el tudjuk kezdeni a közös életünket? Amíg iskolába járok, addig jól gondolom, hogy ez lehetetlen?

Figyelt kérdés

Elmondhatatlanul szeretem a barátomat, fél éve vagyunk együtt, rengeteg időt töltünk egymással, de amikor nem tudunk együtt lenni,akkor rettenetesen hiányzik. Már a kapcsolatunk első heteiben is szóba jött az összeköltözés, és mai napig nagyon szeretnénk mindketten. Ő dolgozik, kb. 100E Ft körül keres,ebből 30-at eldohányzik.. Én egyetemista vagyok,így önálló keresettel nem rendelkezem, csak 12E Ft ösztöndíjjal, amit remélem következő félévben is kapni fogok. Elég furcsa szokott lenni az órarendem, van hogy este fél6ig bent vagyok a suliban, van hogy reggel 8-tól fél 6-ig lyukasórák és órák váltják egymást, szóval nem tudom,hogy hogyan tudnék mellette dolgozni.

Szerintetek megéri még iskola után dolgozni,amikor csak tudok?


2016. jan. 11. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Alig vagytok meg egyutt o is keveset keres, ez meg nagyon felesleges nektek

2016. jan. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal úgy költöztünk össze, hogy én még tanulok (most diplomázok). Viszont én kaptam szoctámot, tanulmányi ösztöndíjat, árvaellátást és anyu a rám eső adókedvezménnyel támogatott. (és nem mellékesen másik egyetemre jártam, mint a lakóhelyem) Szóval így a kezdeti bevételem volt 100 ezer körül. A barátom 130-150 ezer körül keres (túlóra pénz, cafeteria rájön néhány hónapban).


Albérletben lakunk, arra havi 90 elmegy (baráti áron béreljük a mai lakás árak mellett) A kaja 60-70 ezer. Lehetne még ezen spórolni, de jelenleg úgy döntöttünk rendesen eszünk és majd akkor spórolunk ha állandó munkám lesz. A kezdeti pénzeimből megmaradt anyu támogatása, emellé szoktam diákmunkát vállalni így most 75 körül kapok egy hónapban. (a kezdeti 100-ból havonta tudtam félrerakni, így megtakarításom is van)


Az órarended mellé meg max éjszakai munkát tudsz vállalni. A diákmunkák folyamatos 8 órásak. Néha-néha van 1-2 órás, de azokhoz meg általában több az utazás, mint a munka, és csak a munkát fizetik. Inkább hétvégente tudnál dolgozni. (bár a vasárnapi bolt bezárás miatt tumultus van a középiskolásokkal versengve a szombati napokért) Esetleg próbáld meg a mekit, burger kinget ha pesti vagy. Itt rugalmasabb a beosztás, viszont ha egy ilyen melót elvállalsz, akkor nincs olyan, hogy jajj most zh-ra kell tanulni vagy olyan régen találkoztatok, most nincs kedved dolgozni menni. Esetleg ha jó a nyelvtudásod, akkor valamilyen otthoni fordítási melót lehet megcsípni vagy korrepetálást. Ha más tárgyakból jó vagy, akkor akár középiskolásoknak is nyomott áron. (evidens, hogy annyit nem kérhetsz órabérben, mint egy rendes tanár, de mivel olcsóbb vagy lehet többen fognak keresni is)


És ha csak egyetem után költöztök össze a barátod lényegében 60 ezres bevételéből nem tudtok majd, max akkor ha te megcsípsz egy nettó 180-as állást. Esetleg marad a valamelyik családnál való összeköltözés, ezzel spórolva a bérleti díjon, de az olyan is...


Szóval szerintem nektek még nem jött el ez az idő.

2016. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy normális albérlet minimum 60.000 + rezsi..szerintem nincs kérdés sajnos..még várjatok
2016. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!