Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Közös (hétköznapi) étkezésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xp ali kérdése:

Közös (hétköznapi) étkezésnél mennyire fontos megvárni a másikat, hogy elkészüljön az ő kajája is?

Figyelt kérdés
A jelenség az volt, hogy az én kajám még sült pár percig, de a barátnőm a szendvicsét már elkezdte megenni az asztalnál. Nekem ez nagyon furcsa volt és rosszul is esett. Szerintetek én vagyok a speciális igényű vagy tényleg illik várni a másikra és együtt enni minden ilyen esetben?

2016. jan. 16. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Attol fugg mi volt a szokas gyerekkoraban. Minden csaladban valtozo ez. Nalunk is kulonbozo szokasok voltak de osszehangultuk. Ne gondolj bele semmi rosszat.
2016. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Rinya. Nincs ebben semmi.
2016. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is megvolt. :) Az első jól mondja, ez csak attól függ, hogy melyikőtök családjában mi volt a szokás. Nálunk pl. gyerekkoromban sose kellett megvárni a másikat, meg sokszor külön ettünk, igazából alig evett együtt a család. Nem volt széthúzás, szerettük egymást meg minden, de nagyon különbözött az életritmusunk, így alakult. :) Viszont a páromnál ugyanaz a helyzet, mint nálad: ő mindig megvárja, hogy leüljek és elkezdjek enni, addig nem nyúl hozzá, hiába pattanok fel még 3szor sóért, borsért, szalvétáért. :) Néha mondtam is, hogy egyen nyugodtan, mindjárt jövök, ő meg nézett "bután", hogy dehogyis, hát megvár. Na mindegy, annyi a lényeg, hogy egész biztos, hogy a barátnőd nem tapintatlanságból evett előbb, csak ő is úgy nőtt fel, hogy ennek semmi jelentősége nincs számára. Nyugodtan említsd meg neki a dolgot. Nálunk én alkalmazkodtam, egyáltalán nem esett nehezemre felvenni egy olyan szokást, ami addig nem jelentett nekem semmit, Neki viszont fontos. :)
2016. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy paraszt volt a bigéd. :D Illik megvárni a másikat.
2016. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lehetőleg együtt szoktunk enni.
2016. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy már nagyon éhes volt. Én általában megvárom akivel eszek, de volt már olyan hogy annyira éhes voltam, hogy csak elkezdtem enni. Ne reagáld ezt túl.
2016. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom ez másoknál hogy van, de én mindig megvárom a páromat a kajálással. Az úgy jó, együtt enni. Nálunk ez alap oda vissza működik.

Pár percen nem fog múlni semmi, de egy gesztus.

2016. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is meg szoktuk egymást várni.

Kivétel, ha az egyikőnknek valamiért sokkal előbb kész a kajája és kihűlne ha várna. De akkor is meg szoktuk várni a másikat amíg végez az evéssel.

2016. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! :)
2016. jan. 17. 15:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi is meg szoktuk várni egymást de nem mindig. Van hogy az egyikünk már éhes a másik még nem, akkor külön eszünk.


De ha együtt leülünk enni, akkor olyan nincs is, hogy nem egyforma kaját eszünk, így nem lehet, hogy az enyém kész az övé még sül.


Szerintem nem kell nagyon túlgondolni, lehet csak tényleg éhes volt nagyon. De ha neked jól esik együtt enni beszéld meg vele biztos nem lesz ellenére.

2016. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!