Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti szakítanátok ezért lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezért lányok?

Figyelt kérdés
azt hittem a párommal jól megvagyunk, mindent megbeszélünk. mindent tudtam a melóhelyéről munkatársairól, erre ma kiderült hogy van egy új munkatársa csaj már egy éve, és ezt mástól tudtam meg. elmondtam neki ha hazudik akk vége nincs titkolózás. azt mondta azért nem mondta el mert tudja féltékeny típus vok..de én úgy gondolom h oka van annak h nem mondta ezt el, az ember arról hallgat amiről titkolni valója van. gondolkodtam hogy elhagyom, szerintetek?
2016. jan. 21. 15:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
az, hogy új munkatársa van teljesen normális,az emberek jönnek-mennek a munkahlyeken!
2016. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha ezért képes vagy elhagyni, akkor a párod csak jól jár, mert egy hisztérika lehetsz (már bocs)!

Arra nem gondolsz, hogy tényleg azért nem mondta el, mert így viselkedsz?

2016. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Lehet csak azért nem mondta el,mert ismer és gondoltra,hogy minden nap róla fogsz majd kérdezősködni,hogy az agyára menj meg mindenféle összeesküvéselméleteket gyártassz majd mint ahogy most is :D
2016. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de mondtam neki h sokkal rosszabb ha mástól tom meg az igazságot, ha elmondja akk semmi bajom sincs.. többször hazudott már kapcsolat alatt, azt állítja azért mert nem akart elveszteni, de én így már nem tok bízni benne, együtt élünk, nem tűröm a titkolózást hazudást
2016. jan. 21. 16:07
 5/18 anonim ***** válasza:

Többször hazudott már a kapcsolat alatt. Lehetséges, most sem véletlen hogy elhallgatta az új lányt.


De azért nem ennyire egyszerű ez a dolog. Lehet azért nem mondta, mert annyira jelentéktelen, vagy nincs is vele közvetlen kapcsolata hm? Azért kicsit gondold ezt át.


Alapvetően persze, lehet hogy oka volt elhallgatni, de ennyiből nem lehet biztosat mondani, hogy tényleg történt valami köztük, és azért titkolta el a létezését is. Több infó kéne.

2016. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
mindkét véglet lehetséges, de melóhelyén amik történnek azt mind elmondja, csak ezt nem...ez is érdekes
2016. jan. 21. 17:00
 7/18 anonim ***** válasza:

erre minimum azt mondanám neki, hogy kösz a bizalmat.


nem kell atyáskodni, és nincs olyan, hogy úgyis azt tenném, nem vagyok robot. a helyzet hozza.


és tudom, hogy van az a helyzet, amiben kiakadnék, és nem is érezném úgy, hogy ez túlzás.

2016. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
A nő munkaszerződését nem szeretnéd megnézni? Iszonyú beteges vagy.
2016. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mond el a másiknak, amit akar. Nincs beszámolási kötelezettség, sem rabszolgaság.
2016. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lehet, h ha 1 éve azt mondja, hogy "szívem van egy új női kollégám aki tök normális meg rendes" akkor meg azon kattogtál volna! Ha ennyire féltékeny vagy ezt váltod ki belőle. Az is igaz ,h ha tudja ,h ennyire féltékeny vagy akkor jobb ha nem titkol semmit mert abból csak ilyenek vannak de ez elég rossz érzés lehet neki, hogy mindenről be kell számolnia ami egy ellenkező neművel történt :\ Elhagyni ezért hülyeség!
2016. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!