Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti szakítanátok ezért lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezért lányok?

Figyelt kérdés
azt hittem a párommal jól megvagyunk, mindent megbeszélünk. mindent tudtam a melóhelyéről munkatársairól, erre ma kiderült hogy van egy új munkatársa csaj már egy éve, és ezt mástól tudtam meg. elmondtam neki ha hazudik akk vége nincs titkolózás. azt mondta azért nem mondta el mert tudja féltékeny típus vok..de én úgy gondolom h oka van annak h nem mondta ezt el, az ember arról hallgat amiről titkolni valója van. gondolkodtam hogy elhagyom, szerintetek?
2016. jan. 21. 15:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem te bolond vagy. Nálunk havonta jön 3-4 új ember a céghez, gondolod majd mindről beszámolok otthon? Minek?? Te atyaúristen!
2016. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem kattogtam volna ha elmondja, hisz egy nyomorék a csaj...csak nem értem ha megbeszél velem mindent csak ezt nem...
2016. jan. 22. 04:30
 13/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha meg nyomorék is szerinted, végképp nem értelek mit parádézol ezen...
2016. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Én sem szoktam beszámolni a férjemnek a kollégáimról..nem hiszem, hogy ez hazugság lenne..
2016. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 omba ***** válasza:

A pasi meg mindent elmond, KIVÉVE ezt a nőt... ez szerepel a kérdésben.

Hát, felfigyelnék rá én is.

"A legbiztosabb módja, hogy felcseszd az agyamat, az, ha nem mondasz el valamit, hogy ne cseszd fel az agyamat".


én férfiként átéltem ezt fordítva, - s nem pasi volt a képben, de ugyanez a "logika", hogy azért titkolózik mert különben... én meg hiába mondtam százszor, hogy ha nem mond el valamit, akkor nem tudom, miről hallgat.

Már nem vagyunk együtt. :D

2016. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De mért kellene bármit is elmondani? Nem értem. Az életem az enyém, ha a másik vallatótiszt akar lenni, akkor kívül tágasabb neki.
2016. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallatótiszt, ő szokott mindent elmesélni saját magától, és furcsállom hogy pont ezt nem...
2016. jan. 23. 17:37
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha titkos kapcsolatuk lenne, akkor gondosan figyelt volna arra, hogy pont annyit beszéljen erről a kollégáról, mint a többiről.
2016. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!