Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Nem érzitek néha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nem érzitek néha, hogy jobb volna egyedül élni, mint a párotokkal?

Figyelt kérdés

A hétvégén egyedül vagyok itthon, ő apukájának segít. Kialudtam magam, megcsináltam a rengeteg elmaradt házimunkát, mostam egy csomót, elpakoltam az utolsó karácsonyi dekorációkat, rendbe raktam a konyhát, a lakás rendetlen pontjait, egy csomó mindent megcsináltam, amire régóta nem volt idő. Magammal is tudtam foglalkozni, rendbe raktam a hajam, az arcom, leültem a zongorához, amire ezer éve nem volt időm, egy csomó időt elszúrtam a gyakori előtt, és még mindig maradt bőven a hétvégéből.


Ha együtt vagyunk itthon, akkor alig van idő, reggel ne pezsegjek, mert alszik, aztán megy a tévé, zavaró, a takarításban nem segít, hanem útban van, főzni ő szokott, de utána a konyha olyan csatatér, hogy estig takaríthatom, akkor meg szól, hogy már ne csináljam, megvár, viszont így másnap a csatatérre kelek. Mondjuk ilyenkor szoktunk többet szexelni, az hiányzik, de egyébként azt érzem, hogy most hogy egyedül vagyok, csend és nyugalom van, és ez jólesik.


Más is szokott így érezni? Szerintetek normális ez? Azért kicsit ijesztő is egyben..


2016. jan. 24. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Én is ilyen vagyok. Sokszor szeretek egyedül lenni, de nem tudnék a párom nélkül élni. Szerintem ez teljesen normális, ismerőseim is vannak így, de ez személyiségfüggő. Például én nem tudok több napon át társaságban lenni és bulzni, hanem szeretek elvonulni egymagam és tevékenykedni. Szóval ez nem a páromtól függ, hanem az ember személyiségétől. SZERINTEM
2016. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha zavar tedd szóvá

Ha nem változik és ennyire nagyon idegesít ezaz egész akkor hagyd ott.

2016. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

El sem tudom képzelni, hogy külön éljünk. Akkor minden házimunkát nekem kellene csinálni, és nem tudnám rásózni a piszkos melót, mint pl a wc takarítása :)

Nem mondom, nagy ritkán jól esik egy-egy nap egyedül is, de hogy nélküle éljek.. na, azt nem

2016. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ilyeneket gondol, annak nem jó a párkapcsolata az adott személlyel. Nem illenek össze valamilyen okból. Kivétel nélkül mindig ez az ok, de sokan erre csak évek után jönnek rá sajnos.


Ne magyarázd magadnak be, hogy azért van mert így, mert úgy, meghogy ennyi magánszféra normális... nem az. A magánszféra normális, de az nem hogyha arra vágysz, hogy hoszabb ideig nélküle legyél.


A ti esetetekben egyértelműen látszik, hogy nem jó a kapcsolatotok: nemhogy nem osztjátok meg egyenlően a házimunkát (nem segítenie kellene, hanem ugyanúgy megcsinálni!), hanem még lusta is (alszik, amíg te dolgoznál), hisztizik és elvásárokat támaszt. De miért nem beszéled ezt meg vele?

2016. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is így van, de azért én se szakítanek, csak örülök ha oda van, addig van sok mindent megtudok csinálni, amíg itthon van még inkább vele vagyok.

Bár néha elgondolkozok azon hogy mással is ilyen lenne e?!

2020. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!