Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan tudnám elterelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elterelni a barátomat a szexről?

Figyelt kérdés

sajnos már kiszerettem az aktuális barátomból de természetéből adódóan nem találtam meg a megfelelő alkalmat hogy kidobjam (nagyon aggresszív)

nem akarok vele már szexelni se de mindig ezzel piszkál és már nem tudom hogy mivel tudnám leterelni a szexről



2016. febr. 9. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy terhes vagy.
2016. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kamuzd be ,hogy valami fertőző betegséged van.
2016. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Jaguárt Dr.-nak igaza van.

Bár remélhetőleg nem szándékozik majd "kiverni belőled" a gyereket.

2016. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Találd meg a megfelelő alkalmat, hogy kidobd.
2016. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De úristen , ilyen van??!?!?

Mi a ffff vagy vele?!?!?!

2016. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán normálisan meg kellene beszélned Vele, hogy nem szeretnéd tovább folytatni és, hogy felis fogja elmondhatod nyugodtan Neki, hogy már kiszerettél belőle!

Szerintem ne kifogásokat keres, mert egy idő után már az is kimerül.

Amennyiben tényleg nem szereted, végy egy nagy levegőt és zárd le.

2016. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
ez mien szemét dolog már..ha biztos vagy benne,hogy tovább már nem mehet a dolog ,ak beszéld meg vele,hogy ennyi(röviden fogalmaztam) ne huzd a te időted se,se az ővét..többet ér,mint egy idő után megcsalod(ugy is azt tennéd)...másik részt,elég fura barátod van,ha nem vágja,hogy valami már nem stimel..mer ha már sexelni se akarsz vele,nyilván sok minden másban is kerülöd....
2016. febr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
költözz el
2016. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyedül ne menj el, hívd fel valaki ffiismerősöd, hogy megvédjen tőle, és lépj le.
2016. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!