Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnők sűrűn alszanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnők sűrűn alszanak egyutt? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
20 eves bnom hetente 1 max 2 alkalommal 30km-rel odébb levo településen alszik a terhes bnojevel. Albérletben, nincs internet, csak tv, de altalaban unatkozni szoktak. Aggodalomra vagy feltekenysegre lehet okom? (Féltékenység mas ffi-ra ha talan vmi mas van) mennyire termeszetes ez az ottalvas, másnak a bnoje is ilyen?

2016. febr. 17. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Természetes, bár az alvás ritka ilyenkot, inkább az egész éjszakás pletyka...

De az, hogy te meg egyből féltékenykedsz, na az nem normális.

2016. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Èn is gyakran alszom a barátnőmnél...egy másik pasival :D
2016. febr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
50% hogy megcsal.Ha tudni akarod akkor nyomozz...Menj utána.nézd meg kivel dumál a fb-on.
2016. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy egymásnál alszunk, de azért nem ennyire gyakran, ez tény. Bár érthető, ha mondjuk meglátogatja munka/suli után később este, és visszafelé már nem tudna értelmes időben hazamenni, mert a tömegközlekedés már nem jár addigra, vagy ha autóval megy, akkor nem tud, mert megisznak (azaz, csak a barátnőd, gondolom a terhes lány nem csinál ilyet) időközben pár pohár bort, vagy valamit, akkor kényelmesebb már ott megvárni a másnapot. Az meg, hogy egy közeli jó barátnőjével találkozik hetente egyszer-kétszer, az szerintem totál normáls.


Végiggondolva szerintem érthető is lehet a dolog, de ha te úgy érzed, valami sunyiság is van a dologban, beszéljétek meg, járj utána, valami.

2016. febr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Természetes. De mèg fiúknál is. Haveromnál azért nem alszok ott soha, mert 5 percre lakik.
2016. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 PearlDiver ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőle.
2016. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is gyakran aludtam a barátnőmmel. Mostanában ez leritkult, összeköltöztem a párommal, baràtnőmék messzebb költöztek, + mindketten babát várunk, éd ő eléggé a végén jàr.
2016. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
lehet bi
2016. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ. Szoktunk egymásnál aludni, de ennél sokkal ritkábban, és inkább, ha szinglik vagyunk.

Ami viszont felvetődött bennem. Ennek a terhes barátnőnek nincs férje/pasija/élettársa/akárki. Mert ebben az esetben több, mint furcsa, ha a csaj mindig ottvan. Ha viszont egyedül van a terhes barátnő, akkor abszolút megértem, ha nála alszik ilyen gyakran.

2016. febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jah, persze.... együtt alszik a terhes barátnőjével heti 2x... :D Ennyire nem lehet senki naiv.
2016. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!