Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megismerkedett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megismerkedett egy lánnyal a munkahelyén. Nagyon jó barátnők lettek. Azóta én mintha le lennék picit sz. Va. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Mindig is voltak közös programjaink, szóval soha nem unatkoztunk. Mióta ezzel a barátnőjével "össze van nőlve" azóta picit másképp viselkedik velem. Érzem, hogy szeret, meg velem tervezi a jövőt,de félek ,hogy ez a lány nem lesz rá jó hatással. Nem feltétlenül szeretett eddig discoba járni , mostanában viszont igencsak szereti. Szóval változik egy kicsit. Szerintetek mit csináljak? Szólni nem nagyon akarok neki ezért, mert a barátnőkre szükség van, de viszont szeretném, ha hozzám is úgy viszonyulna mint régebben. Unokahúgom is tök jó barátnője volt eddig, őt is egyre inkább hanyagolja. Mit tennétek a helyemben?

2015. nov. 2. 09:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Ui: én 26 vagyok, barátnőm 23
2015. nov. 2. 09:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Édeshármas!
2015. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. Mondd neki, hogy szerinted mostanában egy kicsit megváltozott, és kérdezz rá, hogy mi ennek az oka. Persze ne légy követelőző, vagy szemrehányó (legalábbis először), de azért mondd csak el neki, hogy úgy érzed, hogy elhanyagol téged.
2015. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezeket a dolgokat neki mondanám el. Eleve nem értem, hogy miért nem vele beszéled meg, hanem inkább egy fórumhoz fordulsz.
2015. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leszby.
2015. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!