Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogy reagalnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagalnátok ha a barátod nem "szegény" hanem dúsgazdag lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátomrol lenne szó:


Több mint 2 éve vagyunk együtt minden szuper, jól kijövünk. Edig azt hittem hogy átlagos anyagi helyzettel rendelkezik. Egy 2 szobás lakása volt meg egy kis autojá.


De nem rég bevallott mindent, hogy nagy hülyeséget csinált. Megmutatta a házat. Amikor odaértünk azt hittem álmodok. 4 beállós garázs bene egy Mercedes S500 (pont hátal ált és ra volt írva) egy Ford Mustang meg még valami luxus terepjáro. A ház is oriási, álitasa szerint "csak" 240m², ez pont az ideális méret. Kint a Kertben egy nagy medence, meg parkositot kert. Többször bocsánatot kért hogy hazudott.


Nem igazán tudok mit csinálni ezel a helyzettel...


Én nem is mertem volna rá gondolni hogy ö gazdag mivel tényleg átlagosan viselkedet. Butórt szerelt össze, apámnak is segített már kisebb nagyobb dolgokban (fa behordás, festés stb.), tud fözni stb.


Álitolag epitési valalkozó, lakásokal foglalkozik van egy csomó bérlakása is.


Ti hogyan reagálnátok?


29/f + 25/n



2016. febr. 17. 20:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
27%
Akár kamu a kérdés, akár nem, egy ilyen élethelyzet is adódhat bárkivel. Egyébként meg milyen érdekes már, hogy ezt a több mint két éven át húzódó hazugságban tartást röhögve bocsátaná meg az összes nő. :D
2016. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
29 évesen ja. Haggyál már a hülyeségeddel.
2016. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Kamu. Ilyen helyesírással hogy lenne már munkahelye bárkinek? 💩
2016. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én nem bocsátanék meg, egy percig nem tűrném, hogy valaki aranyásónak gyanítson, és ennyire ne ismerjen és hazudozzon.
2016. febr. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés. Akkor kamu válasz. Szerintem most hagyd ott. Nem kell az neked, mint a többi korabeliednek, hogy pénzed legyen lakásod, autód, ne kelljen dolgozni. Na meg amúgy is, ha együtt lesztek, majd nem kell dolgoznod, és ha megun a pasi páros lábbal röpülsz a Margit Híd alá.
2016. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok válaszolni a kérdésedre: sajnos, nem így jártam, pont ellenkezőleg. A Te helyedben megérteném a fiút.
2016. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Gratulálnék, hogy ilyen jól megy neki. Mert amúgy nekem ahhoz semmi közöm, ha a pasimnak sok pénze van.


Aztán erősen elgondolkodnék, hogy folytassam e a kapcsolatot 2 év azaz 2 ÉVIG TARTÓ FOLYAMATOS HAZUDOZÁS után.

Nem a pénzen van a hangsúly, hanem azon, hogy túl sok ez az idő így, hazugságban.

Azt megértem, főleg ha megégette magát már, hogy óvatos akart lenni, és meggyőződni róla, hogy nem a pénzért vagy vele. De ehhez nem kell 2 év.


Az biztos, hogy kellene pár hét, amíg eldöntöm együtt maradok e vele vagy sem. Elvégre ki tudja miben fog még hazudni és meddig? Nem vagyok megbocsátó típus, főleg akkor nem ha becsapnak.


Már ha igaz egyáltalán a sztori.

2016. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!