Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogy reagalnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagalnátok ha a barátod nem "szegény" hanem dúsgazdag lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátomrol lenne szó:


Több mint 2 éve vagyunk együtt minden szuper, jól kijövünk. Edig azt hittem hogy átlagos anyagi helyzettel rendelkezik. Egy 2 szobás lakása volt meg egy kis autojá.


De nem rég bevallott mindent, hogy nagy hülyeséget csinált. Megmutatta a házat. Amikor odaértünk azt hittem álmodok. 4 beállós garázs bene egy Mercedes S500 (pont hátal ált és ra volt írva) egy Ford Mustang meg még valami luxus terepjáro. A ház is oriási, álitasa szerint "csak" 240m², ez pont az ideális méret. Kint a Kertben egy nagy medence, meg parkositot kert. Többször bocsánatot kért hogy hazudott.


Nem igazán tudok mit csinálni ezel a helyzettel...


Én nem is mertem volna rá gondolni hogy ö gazdag mivel tényleg átlagosan viselkedet. Butórt szerelt össze, apámnak is segített már kisebb nagyobb dolgokban (fa behordás, festés stb.), tud fözni stb.


Álitolag epitési valalkozó, lakásokal foglalkozik van egy csomó bérlakása is.


Ti hogyan reagálnátok?


29/f + 25/n



2016. febr. 17. 20:02
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

A szülök elváltak ~15 éve. Ezutan kezded el válalkozni az apjá.


A legjobb az egészben hogy bemutatot a szüleinek es azok is kamuztak!!


Az apa aki a nagyival él mivel igy olcsobb. Az anya aki kis nyugdijás. Persze ez kamu volt az anya 550e nyugdíjt kap az apja meg ugye valalkozó amit most a barátom vezet. Valószinüleg azért mert egyes gyerek ...


Persze az apának is van saját háza, igaz az nem nagy csak 150m² egy fönek... Meg nem tudom hány régi kocsi meg persze van egy autó amivel járni kell, egy S8 Audi :/

A családi vagyont szerintem már milliárdokban mérik...


Elmontám neki hogy mi nem tetszik. A barátom szinte könyörög hogy bocsássák meg, ö nem igy akarta az egészet de igy alakult...


Szerintetek lehet még a kapcsolatunk normális? Most épp eleg mélyponton vagyok ugy érzem :(

2016. febr. 17. 21:05
 12/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy szerencséd van. És ha férfi lennék és nekem is annyi pénzem lenne, én is tutira mennék, mi nők tudunk jó nagy sárkányok lenni és a pénzre pályázni. Sok sikert nektek, fel fejjel :)
2016. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nekem is sok pénzem van, nem mondom senkinek, de nincs is barátnőm.
2016. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Zárkózott típus vagyok,nehezen nyílok meg.

Nem hiszem,hogy túl tudnám tenni magam 2 évnyi hazugságon,kamu életen,terveken:/


Megértem,hogy miért tette és igaza is van,de pillanatnyi lelkiállapottól függően,lehet kihátrálnék ebből a kapcsolatból.

2016. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora kamu már. :D :D :D

Egyébként én örülnék, ha kiderülne a férjemről, hogy valójában milliárdos...

2016. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu? Szerinted nekem nincs jobb dolgom szerda este mint kamu kerdéseket kitalalni.


A nagy bevallás hétvegén történt. Én hétközben dolgozok. Most valamiert hirtelen el kell utazania bécsbe ezert is ma tettem fel a kérdest mert épp egyedül vagyok. Most telefonaltam épp vele. Meg kérdezte hogy vagyok? Ere mondom hogy farat vagyok mert álandon a hétvégi eseten katog az agyam és nem tudok pihenni, és nincs kedvem menni holnap. Ere azt monta hogy mondgyuk föl holnap. Megkérdeztem és utana? A valasza az volt hogy majd kitalálunk valami okosot. Most meg eszembe juttot amit hétvegén mondot mikor körbe vezetet a házban: És itt van a GYEREKszoba, remélhetöleg nem sokaig lesz ilyen üres.


Egyeszerün nem foktam fel a dolgot. Mit jelenthetnek ezek a kijelentések?

2016. febr. 17. 22:00
 17/27 anonim ***** válasza:

Mindjárt megsajnálunk, hogy egy kacsalábon forgó palotában kell ezentúl élned...:D

Ott lapul a kamu, hogy a bútort szót sem bírtad helyesen leírni, meg az állítólagot is egy l-lel írtad. Viselkedett is egy t a szövegben. És még stb. stb.


Ezt egy 50 éves borsod megyei kéményseprő írhatta ki.

2016. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
És köszönöm a hasznos kommenteket! :)
2016. febr. 17. 22:05
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha igaz is a sztori, akkor sem irigyellek, mert nekem legalább van eszem és tudok helyesen írni.
2016. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Állítólag építítési vállalkozó, mi? Aztán egyszer majd hopp eltűnik a férjurad, hogy évekkel később derüljön ki hogy élve belebetonozták egy ház falába. Nyilván nem túlórából lett ennyire gazdag hanem monduk mert papíron csődbe vitte a céget hogy aztán ne kelljen kifizetni az alvállakozókat. Ha képes vagy ezzel a kétes múlttal együtt élni akkor jó életed lehet de ha van benned egy szemernyi tartás akkor hátat fordítasz nekik.
2016. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!