Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogy oldjatok meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldjatok meg?

Figyelt kérdés

Erdeklene a nok velemenye, hogy a "pukizast" vagy a nagy wczest, hogyan oldjatok meg ha egyutt eltek a parotokkal?

Mielott mondanatok, hogy nincs egymas elott titok, tegyuk fel most koltoztetek ossze vagy csak egy hosszabb hetveget toltotok egyutt de nem laktok egyutt.

Nagyon kivancsi vagyok, hogy ti mikent kezelitek ezt illetve ha nyar van es mezitlab vagytok akkor ha kicsit budos lesz a labatok azzal mit csinaltok?



2016. febr. 22. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Hihetetlen, de kimegyek WC-re amikor kakilnom kell.

A másik dolog miatt nem parázom, a barátom lábimádó és nyáron rendszeren tisztára nyalja a kicsit beizzadt lábaimat.

2016. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Istenem...

Az első pillanattól kezdve sem volt probléma a nagyvécézés, a lábam meg akkor is büdös ha nincs nyár és egész nap cipőben dolgozom, nem illatos mikor itthon leveszem a cipőm. Megjegyzem a barátomé sem, ő is egész nap dolgozik ugyanabban a cipőben. Értelmes felnőttek vagyunk, nem 14 évesek, egyikünk se csinál ezekből problémát :D

Pukizni meg nem szoktunk egymás előtt, ennyi. Nem tartózkodunk 0-24 egymás mellett közvetlenül, megoldjuk akkor, mikor épp máshol vagyunk, vagy a wc-n stb.

2016. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha kell, akkor kimegyek.

ha leizzadok, letusolok

ha 45fok van kint, bent 50 akkor persze nem tusolok 5percenként...

2016. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnövéssel oldottuk meg az összes párommal. Ez a legbiztosabb megoldás.
2016. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére a lábam nem büdösödik, ha mégis így lenne lemondás, ha haza érek.


Ha kakilni kell, kimegyek wcre. Ha pukizni, akkor mi már egymás előtt sem problémázunk. Régebben kimentünk egy másik szobába. De túl sokáig együttélés során ezt nem tudod rejtegetni, és a legtöbb ember nem problémázik.

2016. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nagydolgom van igen meglepő és váratlan fordulattal kimegyek a wc-re. A pukizást ugyanígy, vagy megoldom halkan. Milliószor pukiztam a párom előtt is már, de pont a napokban kaptam meg tőle, hogy nem is bízik abban, ember vagyok én valójában, mert még sosem hallotta (2 éve élünk együtt).

Nyáron mezítláb bár izzad a lábam, nem tud mibe úgy bebüdösödni, folyamatosan szellőzik, így nem is lesz kellemetlen. Ezért is jó a szandál. Edzőcipőben, topánban meg valóban büdi lesz, de hazaérkezéskor egyébként is le szoktam zuhanyozni, szóval ez nem okoz problémát.


Ugyanez volt akkor is, amikor nem éltünk együtt, vagy korábbi pasijaimnál voltam. Bár ha csak esti látogatóba mentem, igyekeztem még otthon megoldani a nagydolog kérdését, vagy kibírni, amíg megint hazaérek. De ottalvásnál, hosszabb együtt töltött időnél felesleges szenvedni, egyébként sem érdekel senkit, akkor meg minek kínlódjon az ember és szorongjon állandóan.

2016. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!