Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A reggelikérdést hogy oldjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A reggelikérdést hogy oldjátok meg, ha csak egyikőtöknek van rá igénye?

Figyelt kérdés
Viccet félretéve szeretnék rá válaszokat kapni... Mivel ha párom itthon van, későn kell, majd 10-kor jelzi, hogy kéri a reggelijét. Ami persze nincs itthon, mert előző nap még nem gondolta úgy, hogy reggelizni akar majd. Ekkor kissé ingerültebben kéri, hogy akkor gyorsan legyen valami ebéd az asztalon. Ezt megcsinálom és már 11-kor az asztalra kerül, amikor nekem még nem igazán jött meg az étvágyam az ebédhez. Persze összeveszünk rajta, mert mi az, hogy én nem rakok kaját az asztalra ha kéri, és nehogy már ő gondoskodjon a reggelijéről. Tegnap úgy akartam főzni, hogy legyen kaja mire hazaér. Felhívtam, hogy mikor jön meg kb. munkából. Ma megkaptam, hogy senki mást ne hívtak fel ilyen miatt. Persze, mert a többieknek van család és alapból kész a kaja délbe, a gyerek miatt is! Én magamra nem főzök, így szeretem tudni, mikorra várhatom haza. Ez is az én hibám.
2015. dec. 30. 12:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Vásárolj be, hogy legyen otthon szendvicsnek való, aztán azt csak tud a kis kezével magának is csinálni.
2015. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 rrrrrreennnnn ***** válasza:
16%

"Ami persze nincs otthon,mert előző nap nem gondolta...."

Hàt ne haragudj, de hàziasszonynak 0 vagy, az biztos.

Alap,hogy mindig legyen otthon legalàbb szendvicsnek valò,vagy tojàs,amit ràntottànak összeüt valamelyikőtök, vagy bundàskenyér,vagy akàrmi. Ràadàsul olyan természetesnek veszed,hogy nincs otthon semmi:"ami persze nincs itthon"

Alap,hogy főtt kaja is legyen. Főzni közösen is lehet,jò program.

Kérnie kell neki,hogy àllj a tűzhely mellé?

Ès te ebédidőben kapkodsz a főzéssel?

Normàlis helyeken: van reggelinek valò.

Előző nap megbeszélik,mi legyen a kaja...Megfőzöl 2 napra,ha minden nap nem akarsz...

Lehet megsértődni, de ez az igazsàg.

2015. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy még nincs hűtőnk, és ezért nem szoktak ilyesmik itthon lenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Utálom, hogy a hűtendő holmi éjjel megfagy kint, a fagyottak meg nappal kiolvadnak. De köszi az értelmes hozzászólást!!!!
2015. dec. 30. 12:38
 4/28 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami. Nem tudom nálatok hogy működik, de én általában ebédidőre főzök. Most ebbe minek belekötni??? Egy szóval nem mondtam, hogy ebéd se lenne amúgy!
2015. dec. 30. 12:39
 5/28 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk ilyen nem igazán fordul elő, mert nagyjából egy időben szoktunk kelni, így reggelizni és ebédelni is egy időben szoktunk, és sokszor közösen főzünk.

Hogy érdemben is reagáljak a kérdésedre, igen az jó megoldás, hogy mindig van valami otthon, amiből lehet szendvicset csinálni, vagy valami mást gyorsan és egyszerűen. Ugyanakkor ne Neked kelljen már mindig kitalálni, hogy mikorra mit főzz, néma gyereknek anyja se érti a szavát, és gondolom Neked se csak abból áll a napod, hogy a párodra főzz. Szóval én a helyedben kicsit a sarkamra állnék, és közölném, hogy akkor tervezzük el előre a hetet, vagy pedig eszik azt, amit akar.

2015. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 rrrrrreennnnn ***** válasza:
3%

Mondom én,lehet megsértődni meg kimagyaràzni.

Mikròtok van? Csak mert nekem nincs:-) Ès gàzon melegìtem a kajàt.Ahogy te is megtehetnéd.

Ès képzeld,amikor ideköltöztem,ahol élek,nekem sem volt hűtőm.

Gondolom akkor 3 kakaòs csiga sem lehet otthon reggelire...

Nylonban nem lesz vele semmi:-)

Hűtő miatt nincs kaja.

Oké,elfogadom,hogy van nő,akinél ez gond.Nekem nem volt az...

Ès elhiszem,hogy utàlod,de az élet nem az "utàlomròl szòl"...

Sokmindent utàl az ember,de enni csak kell!:-)

2015. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Zsemlét, a szalámit, füstölt húsokat...stb. nem igazán igényelnek különösebb hűtést ebben az évszakban. Ahogy a tojás sem. És azt sem hiszem hogy fóliasátorban laktok! Szóval. Párod fizikai munkát végez? És (vagy) egyébként koránkelős? Netán még a két ünnep közt is dolgozott? Akkor valószínű hozzá van szokva hogy a nap reggelivel indul. Hol itt a probléma? Párod több törődést érdemelne! Egyébként szerintem kár erről vitát nyitni! :) Ha a reggel döcögősen indul.... A pasik egyszerűek mint a fa ék! Nem kell sütni főzni minden reggelire, csak valamivel tömd be a száját!
2015. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Ő nem tud lemenni a boltba és venni kaját, amit megesz reggelire? Felnőtt emberrel vagy együtt, vagy egy 3 évessel?
2015. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
A felreertesek elkerulese erdekeben: Tegnap tescoban megkerdeztem, mit ker majd reggelire, mit vigyunk. Azt mondta, semmit, majd lesz valami. Most erre mit mondjak?! Amugy meg utolsonal a pont. :)
2015. dec. 30. 13:24
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a pasid egy kretén. Ha éhes oldja meg magának, amennyiben felnőtt férfinak tartja magát. Ha előző nap nem kellett neki semmi a boltból, akkor menjen le magának reggeliért. Mi közösen főzünk a barátommal általában, nincs ilyen, hogy tegyek ételt az orra elé. Ki is dobnám az olyan embert, mint a tied.
2015. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!