Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti összeköltöznétek így? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összeköltöznétek így? Nem tudom mi lenne a helyes? .

Figyelt kérdés
Adódott egy lazább kapcsolatom. Tudtam hogy a pasinak van barátnője ( jó emiatt restellem is magam, de nem tudok mit tenni). Igazából én nem is gondoltam semmi komolyra sem az elején, viszont idővel megszerettem. Nem telik el olyan nap hogy ne találkozzunk, és minden nap megkérdezi hogy mikor költöznék el vele. Neki nincs gyereke nekem viszont van egy lányom, akivel párszor találkozott, és nagyon jó kapcsolat alakult ki közöttük. Ő messzebbre szeretne költözni, hogy ne találkozzunk a mostani párjával, nekem viszont itt van a munkám. Ha felmondok, akkor nem tudom mikor találok újat. Erre azt mondta, hogy találok, addig meg Ő megold mindent. Igazából én is úgy érzem hogy szeret, de valahol félek, hogyha elmegyek, és valami közbejön, akkor ott maradok, munka és fedél nélkül. Nekem viszont a lányom el kell tartanom.
2016. febr. 23. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Racionálisan kell gondolkodnod, ha nincs hatalmas megtakarításod nem mehetsz bele. Egyik oka, hogy lakva ismered meg a másikat, és lehet menekülnél idővel tőle, de nem lesz hova. Másik fele, hogy a mostani barátnőjét így elhagyná, lehet veled is megtenné ugyan ezt vagy csak szimplán egy vita után lelépne és magadra hagyna fizesd egyedül az albérletet, na de miből ha már munkád se lenne...


A Helyes válasz egyértelműen egy NEM!

2016. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy azért akar elköltözni, hogy ne is lássa a mostani párját? Mintha az ember nap mint nap összefutna az exével attól ha ugyanabban a városban él. Ne haragudj de ez egy idióta felfogás.

Férfiként mondom hogy ne add fel az életed ott ahol laksz, ne alapozz egy ilyen emberre. Ha szeret marad veled, ott ahol te vagy, és nem okoz gondot neki a volt csaja.

2016. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igy nem koltoznek, neked a gyerekedre kell elsosorban fokuszalni, ekkora rizikonak nem teheted ki magatokat. Semmi nem tart orokke, a parlapcsolatok zome meg vegkepp nem. Inkabb fusson ossze az exevel mintsem h egyszer fedel es melo nelkul maradj es kezdheted az egeszet elorol, plusz ra leszel utalva emberekre.
2016. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha osszekoltozol vele valoszinuleg te leszel a kovetkezo akit megcsal. Az nyilvan mar nem fog ennyire tetszeni amikor a kovetkezo szeretoje mondja hogy hat nem tudott mit tenni.
2016. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még vűrjatok, ez így bizonytalannak tűnik, főleg amiatt, hogy a munkát is fel kéne adnod és mást keresni. Az jó, hogy a lányoddal jóban van. Szerintem először szakítson, hagyja hátra a mostani párját, és éljetek "normális" kapcsolatban, mielőtt összeköltöztök.
2016. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkában sose mondj fel! A gyermeked és a jövedelmed legyen az első, ne a szerelem és ne egy olyan pasi,akinek van párja.
2016. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát adott egy pasi, akoről tudod, hogy hazudik egy nőnek akivel együtt van és veled csalja... De elköltöznél vele...

És mi a garancia arra, hogy neked nem pont ugyan úgy hazudik, mint a másiknak?

2016. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egy no egy anya sha ne adja fel a fuggetlenseget egy pasi (foglalt) pasi miatt ez alapszabaly.

legy okos es turelmes es keress egy fuggetlen pasit

2016. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos te vagy a kapcsolatban a harmadik fél.

Városban laktok?

Ha igen,minek akar elköltözni?

Nagy a város nem botlana az exébe.

De lehet azért akar elköltözni,mert a csajnak azt hazudja meló. Így két város,két nő,két élet lenne neki.

Csalja a nőt akivel él,honnan tudod hogy téged nem csalna meg egy idő után?

Akkor mit csinálsz egy idegen városban?

Maradj ahol vagy. Hagyja el a csajt és ismerjétek ki egymást lakva. Ha nem megy,majd lesz más.

2016. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!