Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért ennyire fontos a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire fontos a nőknek hogy egy foszernak saját lakása legyen?

Figyelt kérdés
Itt első sorban nők válaszara lennék kíváncsi ,hogy miért nem elég ha egy aktuális sracnak zarhato szobája van?26/F

2016. febr. 29. 10:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%
Mert, ha a nőnek nincs akkor hová megy? Ha pedig a nőnek is van saját lakása akkor elvárja a férfitól is.
2016. febr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
47%

Én 22 éves nő vagyok és nekem azért fontos mert bár külön lakom a szüleimtől, de az albi ahol amúgy tengődöm nem túl nagy, és ráadásul osztozkodom vele másik két lánnyal is. Az egyikük elég dilis ráadásul, és nem igazán szereti ha feljön valami "idegen".


De szerintem ezzel nincs baj mivel én elsősorban 30+os férfiakkal találom meg a hangot tőlük pedig szerintem elvárható. :)

2016. febr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk mert ezzel a zárható szobával azt sugallod, hogy kizárólag szexrandikban gondolkodsz?

A saját lakás (albi) más szempontból lényeges: arra utal, hogy a férfi képes önálló életvitelre, tudja, hogy milyen rezsit fizetni, gondoskodni saját magáról, legalább a mikrót képes kezelni, stb.

Önállóság, függetlenség, életképesség - ezek olyan értékek, amik egy párkapcsolatban elvárhatók.

2016. febr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt fontos,de 20 éves koromra saját lakásom volt.Fordított esetben ha nem lett volna,akkor nyilván nem hátrány,ha egy pasinak van lakása,és nem egy albérletbe öljuk bele a pénzt összeköltözéskor (hitelt meg ugye nem vesz fel az ember egy még friss kapcsolatba) de sose ez alapján kerestem,nem volt szempont.
2016. febr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
A saját lakás nem fontos, a külön élet a szülőktől igen. Már leírták miért. Ebben a szex a legkevesebb, mert az nálam is megoldható.
2016. febr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
Utolsónak igaza van,26 évesen már nem kellene szülőkkel élni mert az gáz.Nem baj ha albérletbe lakik,nyilván ennyi idősen sőt még e fellett sincs sokmindenkinek saját lakás.
2016. febr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Mondjuk én egy családi házban élek, már csak anyám él, a ház 2 részre van szedve, külön lakás lett az emelet illetve a földszint, teljesen külön bejárattal, Albi nem fogok menni senki kedvéért sem, és mivel az egész bazinagy családi házban 2 ember él, tesó sincs, így bőven elég.


De eddig még soha egy barátnőmnek sem volt gond, jelenleg is már 4 éve együtt élünk, gyakorlatilag a kert a közös :)

2016. febr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
6os vagyok..Aham értem utolsó ezzel nincs is probléma,de ha valaki szülőkkel él nem ez az általános szitu mint nálatok. Aztán persze később lehet komolyabbra fordul a dolog és ha szeretnének összeköltözni akkor megint csak nem lehet az hogy na most kinek a szüleinél.Anyagiakban nyilván jobban megérné,de sokszor vannak gondok vagy később merülnek fel ott is.
2016. febr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Hát egy légtérben élni megint más ahol kerülgetik egymást az tuti.
2016. febr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%
Mert nekem is van. És nem akarok mama kicsi fiát.
2016. febr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!