Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek gyakorlatilag csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek gyakorlatilag csak negatív előítéleteik vannak a nőkkel szemben, ismeretlenül is szidják mindet, minden tettüket, mondatukat csak kiforgatják, hogyan és miért akarnak párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolok az itteni egyes férfiakra például.
2016. febr. 27. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ők pont, hogy nem akarnak. :) Legalábbis ezt szokták hangoztatni.
2016. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Ezek itt lúzerek. Persze hogy akarnak csajt, csak annyira elcseszettek lettek attól, hogy 1-2 nő visszautasította őket, hogy az egész női társadalmat elkezdték utálni. Én ilyen srácokkal akkor se jönnék össze ha valami hirtelen varázslat által jóképűek lennének, mert a negatív hozzáállásuk kiölné belőlem az életkedvet.
2016. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Nem forgatunk ki semmit, az igazat írjuk a nőkről,ami nem más, mint csak a jóképű és/vagy pénzes férfiak kellenek nekik. Amiket ide irkálnak, csak hogy jó színben tüntessék fel magukat,hogy nekik nem fontos a külső, a barátjuk sem jóképű pedig egyszerűen hazugság. :)
2016. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Biztos rám gondolsz. Nekem nem előítéleteim vannak, hanem tapasztalataim. Tudod a kettő köszönőviszonyban sincs egymással. Megnézném ha téged 15 éven keresztül elküldene minden nő csak azért, mert ocsmány és alacsony vagy akkor milyen emberré tenne ez téged. Segítek, olyan lennél mint én. De persze magaslóról könnyű az oktató mesét lenyomni a gyerekeknek.
2016. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
2-es simán összejönnél egy ilyen nőket szidó férfival,ha jóképű lenne. Ennyit erről. Jók az ilyen kérdések, itt legalább megkapják a nők a magukét! :) Micsoda véletlen ma 5 ezer nő kapja meg a magáét. :)
2016. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
5, ez nem igaz. De nyugi, sose fogod tudni bebizonyítani az igazad, mert nem leszel sohasem annyira jóképű.
2016. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
Ahogy Mosolyparancsnok is írta, csak más szavakkal, mi sem magunktól lettünk ilyenek, ez nem úgy alakul ki,hogy egy szép napon gondoltam egyet, és kitaláltam,hogy utálni kéne valamit vagy valakit, de kit? Megvan! A nőket! Elutasítások sorozata, megalázás, kihasználás, szórakozás az érzéseinkkel, aztán szépen lassan kialakult ez az állapot.
2016. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%
6-os, mondom,hogy így van, nálatok az se számít, ha a hülye gyerek egy mondatot nem tud értelmezni, csak az a lényeg,hogy jóképű legyen, láttam már erre példát nem is egyszer.
2016. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Ne foglalkozz velük. Az szánalmas életük fénypotja, hogy itt "jólmegmondom" keménylegényt játszanak, tudod, ha már az életben nem azok.

Nem előítélet hanem tapasztalat. Muhaha. Akkor lenne tapasztalat, ha minden nőhöz odament volna, de párból az összesre vonatkoztatni vastagon általánosítás.

Szimplán irigyek és akaratgyengék. Könyebb mást hibaztatni mint magukba nézni. Most gondolj bele. Mennyivel könnyebb áldozatnak lenni a gonosz nők miatt minthogy ne adj isten ők nem elég férfiasak.

2016. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%
Akar a franc párkapcsolatot! Meghagyom azt nektek, pincsi nőimádó kutyáknak.
2016. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!