Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen jó érveket tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó érveket tudok ajánlani, hogy a barátnőm a szüleimhez költözzön?

Figyelt kérdés
Szüleimnél lakok és összeszeretnénk költözni a barátnőmmel, mert már 2 éve együtt vagyunk és a korban is benne vagyunk (30 évesek vagyunk) Én nagyon szeretem a szüleimet és nem akarok otthonról elköltözni, párom meg nem akar szüleim lakni. Hogyan vegyem rá, milyen évekkel, hogy szüleimhez költözzön?
2016. márc. 10. 15:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én se költöznék senkivel össze a szüleihez, pláne nem 30 évesen már. Fel kéne nőni esetleg.
2016. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 VirágésBence ***** válasza:
100%
A helyében én sem akarnék, összeköltözésnél 1 emberrel sem könnyű összeszokni, nem hogy hárommal.
2016. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Költözzetek a közelbe. Én is nagyon szeretem a szüleimet, napi szinten telefonálunk, de nem élünk együtt velük a párommal. Saját életünk van.


Nagyon szeretem az anyósomékat, lányukként szeretnek, jó a kapcsolatunk, de semmi pénzért nem költöznék hozzájuk (maximum átmenetileg, lakásfelújítás, betegség, stb.)..még így sem, hogy ennyire jó kapcsolatot ápolunk.


Fel kéne nőnöd.

2016. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük a barátnődet, így nem is tudjuk milyen érvekkel lehetne rá hatni, de tartok tőle, hogy semmilyennel és ebben tökéletesen igaza is van. Az egy dolgog, hogy olyasvalakivel kezdett kapcsolatot, aki még 28 évesen is otthon élt, ez eddig rendben van, előfordul, ha nincs ok és igény a költözésre, de lássuk be nem az az egészséges, hogy aztán buldózerrel se lehessen a kedves fiúgyermeket(akinek menet közben férfivé kellett volna cseperedni, ami erősen önállósodással jár) kirobbantani onnan, mikor komolyra fordul a dolog.
2016. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nagyon mamás vagyok, anyukámnak még mindig a kis pici Petikéje vagyok :) Nagyon nehezemre menne elhagynom a szülői házat, nagyon sok mindenbe segít anyukám, párom erre nem lenne hajlandó. :(
2016. márc. 10. 15:57
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek jó érvek.


>párom meg nem akar szüleim lakni


És jól teszi. Saját szülőkkel sem célszerű lakni, a másik szüleivel még kevésbé. Szinte garantált, hogy problémákat okozna.


>Én nagyon szeretem a szüleimet és nem akarok otthonról elköltözni


Nem kell velük laknod ahhoz, hogy szeresd őket. Nagy általánosságban komoly problémákat okoz egy kapcsolatban az, ha a szülők túl közel vannak. Nektek kettőtöknek kéne közös életet kezdenetek, nem négyeteknek. Külön kéne összeköltöznötök.

2016. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is furcsa, hogy ennyi idősen csak 2 év után van igényed az összeköltözésre... Én már 24 évesen sem csak járogattam a párommal, hanem komolyan terveztünk. 1 év után össze is költöztünk, mert vágytunk rá, emellett pedig feleslegesnek láttuk, hogy két helyet tartsunk fent egyszerre.
2016. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Óóó te jó ég. Vagy kamu, vagy nagyon nagyon sajnálom a barátnődet.
2016. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon sok mindenbe segít anyukám, párom erre nem lenne hajlandó. :("


Ez teljesen természetes, ezeket magadnak kellene elvégezni már, nem anyukádnak és nem a párodnak.

Ha nem vagy hajlandó önállósodni ezekben, akkor nem vagy jó szerelmi partner, ez a titka annak, hogy a nőknek nem kell ilyen fiú.

2016. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen érv nem létezik. Mégis mi az amit az anyukád megcsinál neked 30 évesen, a barátnőd nem hajlandó?
2016. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!