Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen jó érveket tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó érveket tudok ajánlani, hogy a barátnőm a szüleimhez költözzön?

Figyelt kérdés
Szüleimnél lakok és összeszeretnénk költözni a barátnőmmel, mert már 2 éve együtt vagyunk és a korban is benne vagyunk (30 évesek vagyunk) Én nagyon szeretem a szüleimet és nem akarok otthonról elköltözni, párom meg nem akar szüleim lakni. Hogyan vegyem rá, milyen évekkel, hogy szüleimhez költözzön?
2016. márc. 10. 15:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

pl:

- 30évesen sem vagy képes leszakadni anyádról

- anyuci a legfontosabb

... nem vagy komplett!


menekül a bnőd remélem

2016. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

biztos megkeni a kenyerét, meg kivasalja az ingét.


ha anyuka a farkán is ugrálna, nem kéne bnő.

sztem kérd meg anyudat erre és meg van oldva minden

2016. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Igen ő nem moss nem takarít én pedig ezt nem fogom csinálni. Ok mindenkinek vannak rossz tulajdonságai nincs tökéletes ember én nagyon kényelmes vagyok és nem vagyok önálló
2016. márc. 10. 16:18
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

"mindenkinek vannak rossz tulajdonságai nincs tökéletes ember"


Igen, ez így van. Viszont ez nem rossz tulajdonság, hanem életképtelenség. És akkor jön a kérdés, hogy miért nem kell nekünk anyuci pici fi..

2016. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
De cserébe nagyon tudom szeretni azt mondja ilyen rendes pasi nincs még egy. Valóban sokan megcsalták megaláztak én nagyon aranyos kedves fiú vagyok
2016. márc. 10. 16:24
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, tényleg kamu. Sebaj, egy válasz erejéig még úgy teszek, mintha nem lenne ez.


És? Ki nem szarja le, hogy nagyon kedves és aranyos vagy? Egy 30 éves pedig nem fiú, hanem férfi..feltéve, hogy az egészséges. Te beteg vagy, nem csoda, hogy fiúnak hívod magad.

Vedd el anyádat.

2016. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

te egy röhej vagy, de tényleg.

szánalmas vagy, nem férfi.

és majd gyereket is a gyerekszobádba vállalsz? anyád azért álljon majd az ágy mellett és mutassa meg, hova kell dugnod a pöcöröd

2016. márc. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés nem kamu, akkor a barátnődnek igaza van.
2016. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Én sem lennék hajlandó a barátom anyukájával egy fedél alatt élni.

Sokan vágynak az önálló életre,szerintem nem sok embernek van türelme anyóssal élni.

Én is szeretem az én szüleimet,de egyszer el kell szakadni a szülői háztól és el kell kezdeni a saját jövőt.

Most nem azért,de a mai világban már kicsit gáz,ha egy férfi ennyire életképtelen.Nem vagy hajlandó takarítani,mosni..pedig a mosógép mos helyetted is,semmit..ezt anyukád sem fogja tudni örökké csinálni.Akkor mihez kezdesz majd?

Márpedig ezt a leendő nejednek fog kellene megcsinálni és neked meg majd illő lesz besegítened,ha tetszik ha nem.

2016. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

13: Akkor meg kell fizetni. ez is egy szolgáltatás.

A fő probléma nem az, hogy nem veszed a kezedbe a porszívót és a mosószappant, hanem az, hogy még terved és ötleted sincs, hogyan oldj meg egy lakásfenntartást, önfenntartást, ha bizonyos dolgokhoz nincs affinitásod, sőt, még soha 5 perc gondolkodást bele sem tettél a témába. az iylen ember nem partiképes.

2016. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!