Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem el kellene mondanom a barátomnak?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, de megköszönöm ha elolvasod!


Ezelőtt két évvel találkoztam egy csodálatos férfivel és egymásba szerettünk. Minden jól is ment egészen addig ameddig nem mutatott be a legjobb barátjának. Ránézésre ő is teljesen normális de szerintem valami nagyon nincs rendben vele.


Voltunk múlt egy baráti összejövetelen az egyik ismerősünk nyaralójában a Balatonon és bementem a konyhába ahol készült az ebéd. Ez a bizonyos barát volt a szakács és élő csirkét hozott, mondván, hogy frissebb így. Amikor meglátott valami elég fura mosoly ült ki az arcára és annyit mondott, hogy vigyázzak magamra mert figyel, majd eltörte a csirke nyakát egy laza mozdulattal. Hát a lábam a földbegyökerezett és hirtelen nem tudtam, hogy jól hallottam e amit mondott és végig futott rajtam valami borzasztó hideg érzés. Utána minta mi sem történt volna készítette tovább az ebédet.

Finoman kérdeztem később a barátomtól, hogy miféle ember ez a legjobb barátja és kiderült hogy igazából gyerekkori barátok és ismeri 25 éve. Nem mondtam el végül ezt az incidenst, nem akartam hülyét csinálni magamból, gondoltam én értettem félre valamit.


Voltunk most kirándulni a hétvégén, 4 főre terveztük a dolgot én voltam egyedül nő és a három régi jó barát. Mondanom sem kell, hogy ez a férfi is jelen volt. Az autó amivel érkezett véres volt hátul. Nagyon megijedtem, de szeresére a másik barátnak is feltűnt és meg is kérdezte viccesen, hogy mit ütött el. Erre mondta az illető, hogy egy kutyát ütött el miközben tolatott, de elég fura volt az egész. Kinyit a csomagtartó és ott volt egy fekete zsák, benne a kutyával. Amikor bementek hárman valamiért én belenéztem és nagyon durva volt a látvány. Nem vagyok szakértő de nekem nem elgázoltnak tűnt szerencsétlen állat. A hétvége vidáman telt bár bevallom én rettegtem nem mertem elmenni a barátom mellől egy percre sem. Ez a figura ilyenkor mások előtt teljesen normális, de nekem nagyon rossz érzésem vannak vele kapcsolatban.


Szerintem elmondjam a barátomnak az aggályaimat ezzel kapcsolatban vagy mit tegyek, mert nagyon szeretem és nem szeretnék konfliktust ebből. Mert az nagyon furcsa hogy ilyen régen ismerik egymást és neki ezek nem tűntek fel, nekem meg egy éven belül két ilyen "igen morbid incidens" is kijutott.


Szerintetek mit kellene tennem, bizonyítani nem tudok semmit és 100%ig persze én sem vagyok biztos semmiben, de nagyon félek ennek az embernek a közelében.



2016. márc. 13. 21:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A csirkés sztorin jót röhögtem, szerintem poénnak szánta, mert tudta hogy manapság a nők inkább éhenhalnának semhogy levágjanak/megkopasszanak egy élő csirkét. Szerintem épp az hogy jó embernek tűnik. Az meg hogy összeszedte a tetemet, dicséretre méltó dolog, sajnos nagyon kevesen teszikmeg ezt, az autók szó szerint elkoptatják az állattetemeket az útról.
2016. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogyan alakult azóta, ha szabad kérdezni? (Remélem, azért életben vagy még!)
2021. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!