Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy honapja sincs, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy honapja sincs, hogy megismerkedtem a parommal, de mar osszekoltozest tervezunk. Normalis ez?

Figyelt kérdés

Nem igazan voltak sikeres kapcsolataim, neki is a hazassaga tonkrement, a felesege kisemmizte es elhagyta.

Meg csak telefonon es chaten beszelgettunk, amikor mondta, hogy valami szep eloerzete van velem kapcsolatban (ugyanigy ereztem, de nem mondtam semmit :)), elso pillantasra megvolt a szikra, rovid ido alatt egymasra hangolodtunk es ugy tunik, mindketten megtalaltu azt, amit kerestunk. Ilyet meg soha sem ereztem, minden tokeletes, o epp olyan, amilyen pasirol mindigis almodtam, es az erzes kolcsonos. Meggondolatlansag lenne osszekoltozni?

28N/ 32F


2016. márc. 22. 11:38
1 2
 1/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nem, bár az udvarlós időszak elég hamar le lenne tudva. De ti érzitek, hogy hogy lenne jó.
2016. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen, meggondolatlanság. A menekülés és kölcsönös egymásra támaszkodás mintapéldája.
2016. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tökéletes ember nincs. Csak vak szerető.
2016. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem okos ötlet, de ha gondoljátok... Azért nagy hitelt ne vegyetek fel.
2016. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
HA olyan biztos lennél benne, és minden szupertökéletes, akkor nem tetted volna fel a kérdést. Ugyanis a "normális ez?" kérdésed mutatja hogy Te is érzed hogy valami nem stimmel. Várjatok vele. Ha így van minden ahogy leírtad ,akkor az csak jobb lesz, rosszabb nem. És hónapok múlva is ugyanígy érzitek majd. Ráér akkor.
2016. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

"amikor mondta, hogy valami szep eloerzete van velem kapcsolatban"


Ezt mondom minden nőnek, akivel ismerkedem

2016. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Persze honapok mulva lenne az osszekoltozes, nem ma vagy holnap.

Nem azert tettem fel a kerdest, mert nem normalisnak gondolom, hanem mert, amint irtam, nem volt egy sikeres kapcsolatom sem, mindenkiben talaltam valami kivetnivalot, egyedul ot tudom elfogadni olyannak amilyen

2016. márc. 22. 12:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem be vagy hülyítve. Ha eddig reálisan láttál mindenkit, és érezted, hol vannak a problémás pontok, most meg nem, az nem azt jelenti, hogy tökéletes embert találtál, hanem azt, hogy jobban manipulál, mint ez előzőek. Akár tudatosan, akár nem. Annak a házasságnak is okkal lett vége, ne feledd!
2016. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Költőnő? ***** válasza:
Hát a rózsaszín ködben gondol az ember ezt azt, ami majd lecseng.
2016. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
el vagytok késve ezzel ismerősömék 3 hónapja vannak együtt, és a lány már 2 hónapos terhes.
2016. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!