Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megismerkedtem egy Thaifoldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tucsix30 kérdése:

Megismerkedtem egy Thaifoldi lanyal. Kerdesem az lenne mivel meg nos vagyok es a valopert most adtuk be hogy tudnam azt felgyorsitani mert a Thai lanyt szeretnem elvenni azert hogy egyutt tudjunk elni? Van e olyan lehetoseg ahol egyutt tudunk lenni?

Figyelt kérdés
Mielott barki irna hogy egyaltalan no e,vagy hogy biztos a papirok miatt akarja csak,azoknak szeretnem elmondani hogy en akarok kimenni Thaifoldre.Mar voltam kint nala es nagyon jol ereztuk magunkat.Megismertem a csaladjat,es nem a csorobb fajtabol valoak.A holgy mondta is hogy elso ifokben o dolgozik en csak legyek mellette.Termeszetesen kesobbiekben uzletet nyitnank meg hasonlo.Kerem a serto jellegu hozzaszolasok mellozeset.
2016. febr. 2. 03:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán éljetek kicsit együtt,mielőtt elveszed,nem?

Ebben szerintem semmi sértő nem volt részemről.

2016. febr. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom.Igen nem volt benne semmi serto :)
2016. febr. 2. 05:43
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
zod kartya kell neki mi?
2016. febr. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Sehogy nem lehet meggyorsítani, minimum fél év, mire kimondják a válást hivatalosan, és el tudod venni. Más kérdés, mire honosíttatod a papírokat, mennyi idő telik el, mert a magyar okmányokat ott nem fogadják el, és lefordíttatni nem elég.

Addig meg nyugodtan élj vele, és tartson el, lehet mire ott a lehetőség, hogy megházasodj, már nem lesz annyira jó ötlet. :)


Tudod, az első házasság az érzelmek diadala az ész felett, a második a hülyeség diadala mindenek felett. :)


Attól, hogy te mész Thaiföldre, még a csaj ugyanúgy megkapja azt a státuszt, mint te, tehát a schengeni határokon belül arra megy, ahová akar, egy szál személyivel, vízum és korlátozás nélkül. Megfizethetetlen. :)

2016. febr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg nem bantasbol de az elsonek igaza van. En vegyes hazassagban elek, a ferjem kulfoldi, es meg ugy is vannak kulturalis kulonbsegek, hogy mindketten europai kulturabol szarmazunk. Ezek egy resze pedig, valljuk be, konfliktusforras.

En azert a helyedben nem ugranek fejest egy masik hazassagba. Elobb inkabb utananeznek hogy mik a helyi kulturalis szokasok, az ottani tarsadalom mit var el egy ferjtol, stb. (pl. Ha emancipalt nore vagyik valaki akkor azt ne olyan tarsadalomban keresse ahol a "hagyomanyos" csaladbeli szerepek az altalanosak). Tudsz-e ezzel egyutt elni. Legalabb ismerd meg, legyetek egy kicsit egyutt amig a papirjaitok intezodnek... A valas valoszinu ugyis elhuzodik, aztan az uj hazassagkoteshez a papirok intezese sincs meg egy ket het alatt, plane hogy nem eu orszagrol van szo.

2016. febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes is vagy belé igazán,és ez nemcsak valami fellángolás,meg rajongás,akkor ismerd meg őt mégjobban,éljetek együtt, a kultúrába is bele kell kicsit szeretned, hogy igazán jó társad legyen.


Bevándorlási oldalakon pedig fent van minden info a házasságról,csak keress rá :) Vegyesházasságnál van, hogy bizonyítani kell az együttélést,meg mindenfélét, papírmunka miatt hosszabb procedura

2016. febr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdezhetem miota ismered a lanyt, hanyszor voltal nala es amikor nala voltal mennyi ideig??
2016. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.Igen mindenfelekeppen kell varnunk hogy osszehazasodhassunk.A baj csak az hogy en max 3 honap vizumot kapok.Nagyon szivesen leirnam az egesz storyt de hosszu lenne.Lenyeg hogy szeretjuk egymast.Az ottanikulturaval mar ismerkedem.O pedig tanulja a Magyar nyelvet.Igen kulturalis temaban van kulonbseg.Ezen ugy godolom lehet csiszolni.Mar lassan fel eve vagyunk egyutt.Tudom keves es hogy ne kapkodjam el.Az eszem a helyen van csak a szivem hajt elore.Esetleg tudnatok valami otletet arra,hogy hogyan tudnank egyutt lenni ?Ugyanis a vizum az uhyebar max 3 honap.Ha esetleg tydnatok erre valami otletwt es leirnatok ngyon halas lennek.Megegyszer koszonom az epito hozaszolasokat.Ma is tanultam ujjat ☺
2016. febr. 2. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
elhagyod az országot, majd vissza. ismét van 3 hónap vízumod. nézz utána pontosbban
2016. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kivanom soha ne tud meg milyen egy igazi thai ha nyeregben van

Tobb ismerosunk is ilyen hagyomanyos lanyt vett el aztan par ev nagyszaju wisky haszgu minden tpenzt elkartyazo nostenyek lettek akik ugy szotak a penzt mint mas a korpat.

Aztan par ev mulva lekopasztva tele adosaggal otthagytak egy jobb penzeseb pasiert a parjukat

2016. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!