Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melyik az általad ismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az általad ismert legnagyobb korkülönbség egy kapcsolatban (mindkét módon), ami sok éve, stabilan működik?

Figyelt kérdés
Úgy értem: az ismerősi körödből milyen korkülönbség mellett látod, hogy sok éve működik a kapcsolat. Mi lehet az oka, hogy a korkülönbség, és feltehetően sok aggályoskodó hang ellenére nincs gond. Úgy értem, hogy mindkét módon: egyrészt ahol a férfi idősebb, másrészt ahol a nő idősebb - külön-külön mi az általad ismert legnagyobb különbség, amiből bevált kapcsolat lett?

2016. márc. 24. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Olyanból, ami működik is, az ismerősi körömből 9 év a nő javára. Hogy mi lehet a titok? Szerintem az azonos értékrend.
2016. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
59 év a papa javára. Titok? Milliomos az öreg.
2016. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

16 év a férfi javára. És senki sem aggályoskodik ezen.

Mi lehet az ok? Egyszerűen csak szeretik egymást és megtalálták a közös hangot. A korkülönbség ellenére mind a ketten ugyanolyan lököttek. Mint mindenkinek, nekik is akadnak problémáik, de nagyon jól működik a kommunikáció kettejük között és mindig mindent megoldanak.


Egyébként a jó kapcsolat titka, az egymás iránti szeretet felül persze, a jó kommunikáció. Sok kapcsolatban ez hiányzik.

A páromnak én vagyok az első barátnője, akivel tényleg lehet beszélni és nem akad fent minden hülyeségen, nem féltékeny minden jöttmentre (meg úgy bárkire, ha nincs komoly indok), illetve kellően rugalmas.

Nekem az előző barátom nagyon hasonlított a páromra, egyedül a kommunikáció hiányzott. A részemről meg lett volna, viszont az ex ebben gyenge volt.


Tehát minden kapcsolat titka, korkülönbségtől függetlenül, a kommunikáció.

2016. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40 ev a ferfi javara. Eleg durva, es a felesegnek baj van az agyaval, de nagyon jozanul ugy gondolja, h nem az igaz szerelem szamit. Persze, nem boldog, de amugy kitarto, m a jolet fontosabb neki. Van egy 8 eves gyerekuk is. Az relativ, h mukodik-e a kapcsolat, de egyutt vannak mar 10 eve.
2016. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24 év a férfi javára, és 6 éve vannak együtt. Szerintem azért működik a kapcsolatuk, mert a lány nagyon magának való, a fiatal férfiakkal egyáltalán nincs közös nevezője. Kedveli az embereket, de számomra egyáltalán nem furcsa, hogy ennyivel idősebb a barátja.
2016. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20 év.Magas IQ és EQ szint.Hasonló jellem,jó szexuális élet és összeillés.
2016. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20 év a férfi javára, 4 éves kapcsolat.
2016. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Amikor a férfi az idősebb: az egyik baráti házaspár, ahol a férfi 24 évvel idősebb. Nem feltűnő köztük a korkülönbség, a nő kifejezetten komoly, elegánsan öltözködik - a férfi életvidám, sportos, olyan izgő-mozgó típus. Nagyon jól érzik magukat egymás mellett. Három kicsi gyermekük van.


Amikor a nő az idősebb: a mi házasságunk, a feleségem 9 és fél évvel idősebb. Kívülállók szerint ugyancsak nem tűnik fel: a feleségem kifejezetten csinos, vékony, sportos, derűs, aki nagyon sokat ad magára, talán én is komolyabb vagyok a korosztályomnál. Azt hiszem, ebben a felállásban ez a maximális különbség, ami még működhet, de ezt is a gyerekvállalás miatt gondolom: a feleségem 41 éves volt, amikor megszülettek az iker gyermekeink, és ekkor már én is érett voltam az apaságra.

2016. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

10 év a sógornőmknél a férj javára, 12 éve vannak együtt.


"stabilan működik", de megvannak a maguk problémáik. A férjnek nincs türelme a gyerekekhez, minden a nőre járul, merthát a férj idősebb, előbb elfárad...

2016. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10 év korkülönbség a férfi javára,35 éve együtt vannak.Kölcsönös elfogadás és alkalmazkodás a titka (ahogy én látom).
2016. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!