Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Már nem szeret annyira, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret annyira, mint eddig?

Figyelt kérdés
Párommal néhány hónapja összeköltöztünk 3 év után. A bajom az, hogy sokat játszik,megcsinalja amit kell vagy amit kérek, de utana rögtön ül a géphez és lehetek "egyedül" egész este. Ha megkérem, hogy ne játszon tovább, akkor abba hagyja és jön hozzám. Egyébként segít mindenben, ha este 11kor találom ki hogy ezt és azt akarok enni, akkor megy és csinálja, ő is ugyanugy (talán még jobban) kiszolgál engem. Sokszor meglep valamivel. Mégis úgy érzem mintha a játék fontosabb lenne, nem jár el sehova amugy, néha kön hozzánk az egyik barátja, akkor én mindig jettesben hagyom őket.Nem vagyunk együtt egész nap, most ő dolgozott én egy hónapja nem, de 2 hét múlva már én is. Szerintetek tulreagálom?

2016. márc. 30. 18:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért, gyorsan írtam!! Ő 23F én 22L
2016. márc. 30. 18:01
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy picit túlreagálod. Ő ezzel kapcsol ki, de bármit kérsz segít, figyel rád, szóval nem hinném, hogy megváltozott volna. Valószínűleg eddig is ezt csinálta, csak nem láttad, mert akkor még nem éltetek együtt.

De ha ez ennyire zavar, akkor beszéld meg vele, de ne kérd, hogy teljesen hagyja abba miattad, csak legyen olyan nap is, amikor együtt kapcsolódtok ki. Máskor pedig te mutass érdeklődést a játékok iránt. Vannak jópofa verekedős játékok, jóket lehet nevetni. Bár nem tudom mikkel játszik barátod.

2016. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, hogy irtál :) van olyan nap, hogy nem játszik egyáltalán, szoktunk együtt is játszani, én az autós játékot szeretem! :) Otthon is játszott az igaz, én sem tudom mi a neve...többen harcolnak és beszélnek azt hiszem skype-on.
2016. márc. 30. 18:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megkérem, hogy ne játszon tovább, akkor abba hagyja és jön hozzám..." Tehát nincs baj... ;)

Mivel nem egész nap tolja, miközben te szétszakadsz a házimunkában, vagy ilyesmi, azt gondolom, h igen, túlreagálod. Nem igazán látom, hogy ebben a helyzetben mi is a pontos probléma. Szerintem keress Te is egy hobbit magadnak, nem kell mindig egymáson lógni. ;)

2016. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez lehet lol, vagy dota, esetleg más hasonló játék. Néha ülj le mellé, és figyeld, mutass egy kis érdeklődést.

Nekem nagyon sok gamer pasim volt, mostani párom is az. Speciel nagyon szeretem nézni, sokszor jobban kikapcsol, mint egy film. Ha nem online játszik a haverjaival, akkor belefér egy kis rosszalkodás. Ülj mellé lenge vagy szexi ruciban, esetleg kezdj el játszadozni vele ;) Hamar abba fogja hagyni, és veled foglalkozik majd. De fontos, hogy ne vedd a szívedre, inkább foglald el te is magad, ha épp játszik, és nem tud rád figyelni.

Röviden, szerintem nincs semmi baj, de ha nagyon zavar, biztos találtok valami kompromisszumot.

2016. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy írtok nekem, kedvesek vagytok! :) Persze lefoglalom magam addig én is. :) Ültem már mellé lenge öltözetbe, tenyleg rögtön abba hagyta :D Nekem nem igazán van kedvem nézni, ahogy jàtszanak, próbaltam már, örült neki, meg akart tanítani...:D Természetesen mindenben segít, de azert volt már olyan, hogy azt mondta hogy majd később,mert állitólag, ha csak úgy kilép a jatèkból bűntetés jár érte, ezt annyira nem akartam elhinni...
2016. márc. 30. 18:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg így van, legalábbis dotában. Rontja a statisztikájukat, és fel is jelenthetik egymást a játékban.

Szóval nyugi, nem kamuzik, csak gamer. Amíg nem viszi túlzásba, nincs ezzel gond.

2016. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy újra írtál :) Szerintem LOL.

Lehet, hogy az édesanyja beszélte tele a fejem ennyire...

2016. márc. 30. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs gond, neki is kell kikapcsolodas inkabb orulj h nem kocsmazik :) azok alapjan amit irtal szerintem nagyon szeret teged ne aggodj
2016. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én WoT-mániás voltam több mint 2 évig és ~20.000 csata után sikerült letennem a "löveget", de a mai napig sidescrapinggel közlekedek a tömegben...
2016. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!