Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Már nem szeret annyira, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret annyira, mint eddig?

Figyelt kérdés
Párommal néhány hónapja összeköltöztünk 3 év után. A bajom az, hogy sokat játszik,megcsinalja amit kell vagy amit kérek, de utana rögtön ül a géphez és lehetek "egyedül" egész este. Ha megkérem, hogy ne játszon tovább, akkor abba hagyja és jön hozzám. Egyébként segít mindenben, ha este 11kor találom ki hogy ezt és azt akarok enni, akkor megy és csinálja, ő is ugyanugy (talán még jobban) kiszolgál engem. Sokszor meglep valamivel. Mégis úgy érzem mintha a játék fontosabb lenne, nem jár el sehova amugy, néha kön hozzánk az egyik barátja, akkor én mindig jettesben hagyom őket.Nem vagyunk együtt egész nap, most ő dolgozott én egy hónapja nem, de 2 hét múlva már én is. Szerintetek tulreagálom?

2016. márc. 30. 18:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Megcsinálja amit kell.

Ha kéred, abba hagyja a játékot.

Segít mindenben.

Kaját csinál neked,akár este 11 kor is.

Kiszolgál.

Sokszor meglep valamivel.

Dolgozik.

Nem csavarog,nem kocsmázik.


Akkor mi a bajod?

Játszik...had játszon, otthon van.

Jobb lenne ha rágnád a körmöd amiatt hogy elment és nem tudod hol van?

Kösd le magad. Filmezz,olvass,vagy menj barátnőkhöz. Ennyi.

2016. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!