Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé elszomorít ez a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé elszomorít ez a helyzet, és persze hogy bánt, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy a barátnőm elég ridegen viselkedik sokszor.

Ez nekem nagyon nem tetszik, mivel mindíg csak kiszolgáltatott helyzetbe kerülök. És idővel azért fájni tud, és bánt. Most is találkoztunk, munka után meglátogattam nagyon fáradt voltam de átmentem hozzá. Erre folyamatosan tolt el magától, meg akartam csókolni, és csak tolt el magától. Elfordította a fejét, talán játszott nem tudom, de hogy egész este ezt játsza velem.

Szinte mindíg ezt csinálja. Rosszul esik. A végén megelégeltem és hazajöttem, amire kérdi hogy: most be vagyok sértődve?..

Még szép hogy be vagyok, ő nagy passiv, én megyek, kezdeményezek, csók... és erre ezt csinálja. Kérdem miért, nem tud választ adni, "mert" mondja. És szerintem élvezi.


Előzőleg a barátja még verte is , lehordta minden *, de ahoz átment gyalog is és persze szerette.

Velem meg játszik itt, pedig normálisan állok hozzá. Nagyon kezd elegem lenni.


2014. ápr. 25. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szeret téged ez a lány.

Vagy jó, hogy néha van neki valaki, akit tud ugráltatni, vagy nem meri megmondani neked azt, hogy szakítani akar.

Keress magadnak egy normális lányt, aki nem szórakozik veled.

2014. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki, nem szeret... nekem is volt ilyen kapcsolatom, nagyon csúnya vége lett.
2014. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szegénykém, nagyon sajnállak. Azt kell, hogy mondjam, hogy a lány már nem szeret. Mindig is sajnáltam az ilyen fiúkat, mint te. :-(
2014. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, biztos nem szeret, talán kedvel. És látom rajta hogy játszik, de élvezi hogy eltolhat. De nem gondol bele hogy ez milyen rosszul esik a másiknak, aki meg szeretné csókolni erre tolja elfele. Elfordítja az arcát. Egész este egy csókot nem kaptam. Ez milyen már..

nagyon, értitek... ugyanakkor egyfolytában azt hajtja hogy Ő még nem meri a sex-et ,szeretné, de nem meri mert utána felszívódnék:S hiába mondom hogy nem, nem hisz nekem.

Erre meg így viselkedik, ezzel fog elzavarni, az ilyen viselkedésével.

2014. ápr. 25. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már ki kellett volna dobni. Szórakozik veled.
2014. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kis virágszál hány éves vagy?
2014. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
26
2014. ápr. 25. 16:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom elég tinis viselkedésbe csöppentem a lány révén, és mert hagyom ezt az egészet. Talán lépni kéne éretebb lány után..
2014. ápr. 25. 16:36
 9/10 A kérdező kommentje:
De nekem is szükségem van arra hogy oda bujjon hozzám, megcsókoljon... és tudjátok.
2014. ápr. 25. 16:38
 10/10 anonim ***** válasza:
A virágszálat nem sértésből mondtam, csak aranyos vagy.
2014. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!