Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket zavar, ha a barátnőtök más férfival beszélget facebookon?

Figyelt kérdés

minden nap azon stresszelek hogy elveszik tõlem..meg állandóan féltékeny vagyok.. beképzelek dolgokat ami meg se történt.meg elképzelem a dolgokat stb..

mi van velem? menjek pszichológushoz?


2014. szept. 16. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Jelszócsere barátnőddel.Megoldás.
2014. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
48%

Az en baratomat zavarta es engem is zavarna ha mas lanyal beszelgetne aki nem rokonja :D Mondjuk mi ugy vagyunk h en sem es o sem beszelget likolgat mas lanyokat es szerintem ez igy okes :D

Szerintem beszeld meg vele, mond el neki h neked ez igy nem tetszik :D

2014. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
És a bizalom? Akkor a való életben sem állhat szóba ellenkező neműekkel? Aki meg a jelszócserét írta: ezt komolyan gondoltad? Kb. addig tartana a kapcsolatom, amíg a párom ilyen szinten korlátozni akarna.
2014. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetétek a #3-as válaszolóval . . ismerkedtem egy fiúval és nagyon zavarta,h beszélek más fiúkkal is . . nem is jöttünk össze.
2014. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első időkben én is ilyen féltékeny voltam. Volt, hogy elmentem diákmelóba, és egész nap vártam, hogy írjon rám a barátnőm, de nem írt. Minden szünetben rohantam az ebédlőbe, ahol wifi volt és mentem fel a netre, és nem írt.... Rohadt hosszúnak és sivárnak éreztem akkor azt a napot, és erre amikor hazaértem, az fogadott az üzifalon, egy másik pasinak írta, hogy "boldog szülinapot"...


Erre az esetre konkrétan emlékszem, mert nagyon összevesztem vele (igazából nem vagyok egy facebook-függő, de mégiscsak, na...). És még volt egy-két ilyesmi. Bosszúból volt, hogy más csajok képeit lájkoltam be, erre meg ő akadt ki.


Aztán egy ilyen összekapás alkalmával elegem lett ebből a marhaságból, és beállítottam, hogy ne lássam, mit csinál :D Azóta is így van beállítva, és az adatlapjára/üzenőfalára sem megyek fel soha. És ez évek óta volt, és azóta nem vesztünk össze (legalábbis ezen):D

Engem nem érdekel, mit csinál a saját facebook-ján, semmi közöm hozzá, a magánügye. Én is szoktam lányokkal beszélgetni, egyetemi csoporttársakkal, régi osztálytársakkal. Na és? Neki is biztos vannak ilyenek... Néha felmegy előttem a face-ra, akkor is direkt elfordítom a fejem, mert nem érdekel. Magánügye, ez olyan, hogy a levelét sem bontanám fel, nem néznék bele. Ebbe sem. Tudom, hogy engem szeret és jól megvagyunk, szóval felesleges ilyenekből ügyet csinálni.


Jelszócsere, meg az ilyen hülyeségeket gusztustalannak tartom. Ha tiszteled a nődet, tisztelned kell a magánügyeit is, mert a párkapcsolatban is van, ami igenis nem tartozik rád, és van olyan, ami pedig rá.

2014. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális kapcsolatban, ahol a felek megbíznak egymásban, fel sem merülhet ilyesmi. Miért ne beszélhetne más fiúkkal? Az persze más dolog, ha van valaki, aki miatt állandóan a facebookon lóg... akkor már érdemes rákérdezni.
2014. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ miről beszélnek.Az időjárásról vagy hogy jó lenne összejönni.Ez a nem mindegy!Ha téged ez zavar,beszélj vele,de vigyázz a féltékenykedéssel,mert tönkre teheti a kapcsolatot.
2014. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elég beteg dolog ilyesmire féltékenykedni...Ha nem vigyázol, megunja a barátnőd és kidob a fenébe. És igaza lesz. Ha olyan típus akkor fejen is állhatsz, akkor is meg fog csalni. Ha hűséges fajta akkor meg akárki bepróbálkozhat, akkor sem teszi meg.


Én voltam betegesen féltékeny partnerrel kapcsolatban, szóval tudom milyen szar. El is hagytam.


Nőj fel!

2014. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kötözd meg és zárd a pincébe, akkor majd csak veled beszél. OMG...
2014. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ugyanúgy ahogy te is, ő is beszélhet másokkal akkor is ha fiúk, és ha te nem beszélgetsz másokkal föleg lányokkal, akkor sem várhatod el töle hogy ő ne beszéljen, hacsak nem direkt kérte tőled
2021. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!