Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lehet a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nagyon jól kijövünk, érzéki és boldog a kapcsolatunk. Most alakítom neki az új házunkat, ami a mi kis fészkünk lesz a jövőben. Viszont most először elment nélkülem szórakozni a barátnőjével egy hétvégére kettesben, amire több ismerősöm mondta, hogy nagyon gáz.

Mindig felhív telefonon reggel és este, de most leszarva érzem magam, mert 11-kor csörgött rám, miután ráírtam hogy mivan. Erre ő annyit válaszolt, hogy vezetés közben nem telefonál. De nem tudom elhinni, hogy nincs rám két perce vezetés előtt vagy után.

Ha ezzel a lánnyal lóg, mindig másmilyen. A barátnője már mondta nekem, hogy mióta együtt vagyunk, alig töltenek együtt időt. Én nem mondtam barátnőmnek, hogy csak velem foglalkozzon, ő döntött így.

Szerintem nem csalt meg, de zokon vettem, hogy le voltam szarva. Ha elmegy szórakozni nélkülem, legalább mondja meg hogy jól van.

Igen, féltem őt, ő a mindenem, a jobbik felem. Ezért is haragudtam meg rá, hogy ilyen kétségek között hagyott engem egy hétvégére a barátnője miatt, akinek soha nem volt még példaértékű kapcsolata.

Nem akarok féltékeny lenni, de tönkre tesz a tudat, hogy nélkülem is tök jól érzi magát.


Ha valakinek hasonló története van, kérem ossza meg a tapasztalatait, mert nem tudok most őszintén mosolyogni rá.



2016. ápr. 17. 23:25
 1/9 A kérdező kommentje:
26F vagyok, a barátnőm is 26
2016. ápr. 17. 23:29
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarok féltékeny lenni, de tönkre tesz a tudat, hogy nélkülem is tök jól érzi magát."


Ezt a mondatot addig olvasd el ujra amig ra nem jossz mi a gond.

2016. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az mind szép és jó, hogy szereted és félted, de ne fojtsd meg a szereteteddel, ne telepedj rá ennyire. Egy kiegyensúlyozott kapcsolatban igen is fontos, hogy legyenek egymástól külön programok. Amikor ő csajos napot tart, akkor te menj el a haverjaiddal, és akkor mindenki boldog lesz.
2016. ápr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Huh ember,nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat, ha nem változtatsz a hozzáállásodon.

Szerintem nagyon önző vagy.

Ezen gondolkozz.

2016. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem kassz pasas vagy, odaadó es gondoskodó , nincs benned semmi rosszindulat , jóindulat vezerel , hibaid kepes vagy belatni ...

Ha teged zavar , hogy nelkuled szorakozik akkor ezt meg kell vele beszeld, le kell fektessetek a ti jatekszabalyaitokat.

Ha szeretet van egymas irant minden megoldható...

Ha nyugtalan vagy , nem jó es tüzbe senkiert nem tennem a kezem.

Remeljuk rajön idöben h ki es mi a prioritasa , mehettek egyutt is diszkóba ....

Ha a fontos a kulön töltött idö akkor idöben kiderult

2016. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Te elengedted úgy is, hogy ismered azt a barátnőjét. Ennyivel szerintem is tartozik, hogy legalább annyit szóljon, hogy "élek még nyugi" vagy valami ilyesmi.


Nekem volt hasonló történetem, amikor a VOLT barátnőm megkérdezte elmehet-e egy ilyen buliba haverokkal meg ismerősökkel, mert itt lesz a környéken. Amikor hazajött kiderült, hogy nem sokon múlt, hogy meg nem erőszakolták de nem akarta elmondani mert hogy ő megoldotta (szerintem csak a szerencse volt). Aztán meg furcsán kezdett viselkedni, egyre többet beszélt valakikkel vagy valakivel akivel azelőtt nem és egyre jobban le voltam tojva aztán végül szakított velem. Az okát nem tudtam meg soha, de gondolom valami onnan eredt mert addig semmi gond nem volt.


Utána annyit tudtam meg, hogy volt egy gyerek akinél el akarta érni, hogy beleszeressen de nem jött össze neki.

2016. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy jól vagyok, jól érzem magam igazán beleférhetett volna részéről, de szerintem nem gondolta, hogy neked ez ilyen fontos. Ezt mindenképp beszéljétek meg.

Pl. Egyikőtöknek sem érdeke, hogy elhanyagolja a barátnőjét, de te félted őt, ezért cserébe megértésül ő küldjön ilyenkor magáról életjelet, hogy jól van, pl. egy üzit, vagy egy perces hívást, vagy csak egy képet. Aztán meglátod mit mond rá. Lehet csak úgy elvoltak, hogy megfeledkezett róla, vagy gondolta majd reggel jelentkezik, szerintem kár ennyire rápörögni erre, de te tudod.

Én is úgy voltam vele, mint te most, de elég volt párszor belegondolnom magam az ő helyzetébe, és helyre kattantak a dolgok. Azóta nem kérek beszámolót, ő pedig magától elmeséli az ilyeneket, hogy mi volt xy-nal, vagy ittak egy sört, vagy küld egy közös képet vagy valami.

2016. ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fish1 ***** válasza:
100%

Attól, hogy együtt jártok, szerintem nem vagytok egymáshoz láncolva. Egy jól működő kapcsolat egyik alapfeltétele az, hogy mindkettőtöknek megvan a személyes tere is, vagyis egymás nélkül is eljártok erre-arra.

Az meg tök gáz lenne, ha csak akkor érezné jól magát, ha te is vele vagy, mert ez teljes függőséget jelentene a másik féltől. Amikor 2 ember ennyire egymásra akaszkodik és megy a féltékenység és viták ebből kifolyólag, olyankor szoktak a kapcsolatok elszaródni, és ezek tele vannak játszmákkal és érzelmi zsarolásokkal. Ha felnőtt módjára szeretnél élni, akkor ezeken változtass, mert előbb-utóbb szívás lesz a vége.

2016. ápr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan írtad "ő döntött így.", hogy csak veled foglalkozzon. Most ő döntött úgy, hogy barátnőzik. Tehát ő egy felnőtt, aki képes önálló döntésekre. Te is?

reméljük, nemlényeg most. :D


Ismerőseidet nem értem... szóval a barátnőd miért ne mehetne el kettesben a barátnőjével? :S vicces gondolkodás :D itt a leszarás a jó, nincs közük más önálló döntéséhez.


A megoldás kettőtök között pedig a kommunikáció. El kell mondani egymásnak, hogy mit éreztek a szituval kapcs, mire van szükségetek, és kompromisszumra jutnotok.

2016. ápr. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!