Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van ez? Mi a megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mi a megoldás? Meg menthető még a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve alkotunk egy párt.

Ő 28 éves én 26.

Van egy 3 éves fiam akit születésétől együtt nevelünk.Eleinte olyan jol meg voltunk figyeltünk törödtünk egymással.

Mostanság ez kezd el mulni nála.

Amikor oda bujok hozzá szolni kell h őlejen meg bujon mellém stb.

Ez nekem olyan rossz mindenért szolni kell.Most volt nem rég az év fordulonk se bú se bá semmit nem mondott pedig én már ennyinek is örülnék.Ha kérem h ezt vagy azt csinálja meg elfelejti mondja h jo meg csinálja de késöbbse.Pl tesoja kért valamit h csinálja meg egyből meg csinálta de nekem a párjának szinte könyörögnöm kell.Mostanság észre vettem h türelmetlen kicsit agreszív.Kértem h ezt oldjuk meg de eddig semmi változás.

Bevallom meg fordult a fejemben h szakítok v szünetet tartsunk de nagyon szeretem őt meg hát se neki se nekem nincs hova mennünk.Hiányoznak azok az apro kedves figyelmes geztusok ölelkezős összebujos tv nézés esték.

El vagyok keseredve.


2015. dec. 18. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

most őszintén mi honnan tudjuk mi baja van?

van a szád nyisd ki kérdezd meg! vagy menjek át én és kérdezzem meg?

2015. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ilyen értelmes kommenteket.

Ennyit erről.

Itt többről van szó

De sebaj.

Nem vitázok.

2015. dec. 18. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

bocsi a kérdésért, de nem egyértelmű. a gyerek közös? mert ugye 5 éve vagytok együtt, 3 éves. közösnek kéne lenni, de a leírás alapján nem ez jön le.


amúgy a kapcsolatért tenni kell. próbálj te is több romantikát csempészni a kapcsolatotokba. bújj hozzá te, esetleg menjetek el pár napra romantikázni valami fürdőházba.(ha van nagyi aki vigyáz a gyerekre addig)

de ha nem megoldható,egyszerűen menjetek a városba kicsit sétálni a kivilágított főtereken. igyatok egy forralt bort,majd kicsit csókolózzatok,bújjatok össze .

ez így leírva lehet nem tűnik romantikusnak, de igazából rajtatok múlik. vagy menjetek el korcsolyázni..bármi. a közös programok és az együtt töltött minőségi idő sokat tud dobni szerintem!

2015. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sansa LannisterStark ***** válasza:
Ne szállj rá. Tudom, rettentően nehéz megállni, de hagyd, hadd pihenje ki magát, és majd ha ő kezdeményez, adj bele anyait-apait. Én is szenvedek most ezzel, hogy minden nap akarnám, ő meg hulla fáradt, de inkább kevesebbszer jót, mint sokszor rosszat.
2015. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szomorú, és durva, hogy csak 5 éve vagytok együtt, és itt tart a kapcsolat. Le kell vele ülni, és komolyan beszélni, hogy mi a baja. Ne hagyd, hogy elodázza a dolgot. Megmondom őszintén, hogy ez az évfordulós dolog megütötte a szemem. Nekem ezen a ponton már eszembe jutna, hogy talán van valakije, rá gondol, és ezért távolodik tőled. Ha így is van, jobb előbb megtudni, mint hogy elpocsékolj még 10 évet az életedből rá. (már ha van igényed a hűségre, és emiatt ott hagynád)


Ezt csak te tudod vele megbeszélni.

2015. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem az tartja őt ott,hogy nincs hova mennie... neki se lehet könnyű.
2015. dec. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!