Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam végre el magamban, és lépjek túl rajta, hogy rosszak az adottságaim?

Figyelt kérdés
Évek óta tönkreteszi az életem, hogy nem tudom elfogadni a kinézetem. Előnytelen vonásokkal születtem, amikkel nem lehet mit kezdeni, hiába próbálok előnyösen felöltözni, jó hajat vágatni, nem tudom elfedni a hiányosságaim. Állandóan másokhoz hasonlítom magam, és nem tudom kiölni magamból azt az érzést, hogy nekem sosem fog kijutni azokból a dolgokból, ami a legalább átlagos adottságokkal rendelkezőknek természetes (pl. vonzalmon alapuló párkapcsolat).
2016. ápr. 14. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha évek óta így vagy, akkor miért nem csinálod (csináltad) azt, hogy elvégzel egy egyetemet, megtanulsz egy szakmát, képzed magadat, amíg baromi jó nem leszel azon az adott területen, keresel egy csomó pénzt, és máris lesz vonzalmon alapuló párkapcsolatod.

Persze, mondják, hogy "csak a pénzéért lenne veled, nem szeretne", de ez hülyeség. Ezzel az erővel az sem szeret, aki csak a kinézetedért van veled. Külső megfog, belső megtart - mondják. A pénz ugyanígy.

Egyébként tudom. A gyakorin sírni sokkal egyszerűbb és könnyebb, mint keményen dolgozni és elérni valamit az életben.

2016. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Túl vagyok már ezen. Elég jól keresek. És akkor? Vegyek egy bmw-t és furikázzak vele körbe-körbe, hogy hátha valami csaj beszáll, mert milyen jó kocsim van már?
2016. ápr. 14. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Amugy mennyi idős vagy?
2016. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!