Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 20-30 közötti szép lányok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 közötti szép lányok: mekkora az a minimum vagyon amivel rendelkeznie kell egy 53 éves normál kinézetű férfinek ahhoz hogy hozzámenjetek feleségül?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 09:23
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
81%

Akkora vagyon, amekkora szükséges a fiatalítógép feltalálásához.. Majd ha legalább 15-20 évvel fiatalabb leszel, akkor beszélhetünk róla.


Egyébként az emberek többsége szerelemből szeretne házasodni. Bár biztos találnál olyan nőket, akiket meg lehet venni. Minimum milliomosnak kell lenned.

Luxusház, luxusnyaraló, évente többszöri utazás távolra is. Szép ruhák, ékszerek, éttermi vacsorák.


A lényeg, hogy valóban luxuskörülményeket biztosíts úgy, hogy a nőnek ezért egy percet ne kelljen dolgoznia.

Az egyetlen feladat az legyen, hogy jól nézzen ki és bármikor kapható legyen a szexre.


Na ha van ekkora vagyonod, akkor jó eséllyel találsz fogsz nőt, akit gyakorlatilag megvásárolhatsz.

2016. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
74%

Az én minimumom -20.

Évben.

Nem várom el a páromtól hogy a sejhajom alá tegyen bármit is, az egzisztenciám már megvan.

Teszem azt, ha a hölgy később szeretne szülni (legyen most 25) tehát egy 35+ évesen, akkor egy 63-65 éves férfinak... Ugye nem.

Jó esetben, ha megéred, bár erre kicsi az esély, 81 lennél a gyerek ballagásán.

Ebből is gondolom, hogy nem "normál" párkapcsolatot szeretnél...

Nos, nyilván van olyan aki szívesen eladja a fiatal éveit neked. A tarifa más.

2016. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
47%

"Öreg fa$z kellett a picshádba, miiii? Öreg fa$z..."

Na én nem ilyen vagyok, nincs az a pénz, én a fiatal fa$zt szeretem.

2016. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
75%
Akkorra vagyon, mint Mr. Vajnának van. Tudom, tudom, az ő házassága szerelemből köttetett, de valahogy nekem mégis az az érzésem, hogy a vagyon is közrejátszott.
2016. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim válasza:
nincs az a pénz
2016. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
ha mellette összejöhetek mással, nem kell szexelnem veled, és nem vagy őrült, akkor nem olyan sokkal. :D
2016. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
Akik azt válaszolták hogy nincs az a pénz amiért feleségül mennének azoktól azt kérdezném volt már ehhez hasonló ajánlatotok, vagy csak mint elképzelt lehetőség számotokra egy ilyen kapcsolat? Mert nagyon más ám a valóság mint ahogy az a fantáziában lejátszódik. Egy példa. Ültetek már be egy Jaguárba úgy hogy a kertész nyitotta ki és csukta be az ajtaját az autónak és mondjuk átmentetek vacsorázni Bécsbe, majd éjfélre visszajöttetek majd egy szép ház hangulatosan megvilágított szobájában valami egészen jó fajta konyak mellett beszélgettetek hajnal 2-3 óráig? Érzékeltétek már a ilyen vagy ehhez hasonlóan a vagyon közelségét?
2016. ápr. 26. 17:28
 18/57 anonim ***** válasza:
79%

Hű kérdező! De buta vagy! Bár én férfi vagyok, de elárulom neked, hogy nagyon sok ember egészen mást tart értéknek. Mondom ezt úgy, hogy volt hasonlóban részem, mint amit leírtál, megtettem hasonlóakat. Tudod 41 évesen már egészen más értékek vannak számomra, amikért ezt bármikor odadobom és meg is tettem és sokkal boldogabb vagyok ;-)

Te a fogyasztói társadalom minta példája vagy: azt hiszed, hogy az ad boldogságot, amit a vagyonodért megkapsz. Kicsinyes és sekélyes, hiszen itt a példa: nem tudtál a pénzeden boldogságot venni és névtelenül, szánalmasan kajtatsz utána, egy tiniktől és lelki betegektől hemzsegő "fórumon" :-P

Vegyél magadnak egy huszonévest a pénzedért, akinek ugyan ilyen szánalmas az értékrendje és hidd azt, hogy boldog vagy ... és tudd, hogy - #16-osra asszociálva -, majd a kocsiajtót nyitogató kertésszel fog dugni, miközben te Bécsbe hordod a Jaguárodon vacsizni :-D

2016. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
0%

Mivel édesapám ennyi idős (én 27 vagyok) nincs olyan összeg a világon, amiért szóbaállnék egy ilyen idős férfival.


Akinek van gusztusa hozzá, az egy igazi kuuuuurva.

2016. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%

Semmi pénzért nem mennék hozzá. Legfeljebb ha utána úgy élnénk mint az idegenek és egy ujjal sem érne hozzám. Én ugyan biztos nem szexelnék, szülnék gyereket egy tatának pénzért... Undorító. Ez kb egyenlő az erőszakkal.

A fent leírtaktól nem dobom el az agyam, miből gondolod, hogy mindenkinek ugyanazok a dolgok fontosak? Engem a leírtak teljesen hidegen hagynak. Fszom se csesztessen amikor beszállok egy kocsiba, legalább otthon szeretnék magam lenni és nem idegen kerészek között, alkoholt nem iszok, nem érdekelnek a szép vacsorák, miattuk meg főleg nem mennék egy másik országba. A szépen kivilágított házat meg magamnak is előteremthetem. Tudom nagyon durva lehet belegondolni, de egy nő is képes rá, hogy vagyont gyűjtsön magának.

Ha meg mindenképpen a pénz a fontos, akkor is lehet olyan pénzes pasit találni, aki fiatal és még érzek is iránta valamit. Volt már gazdag barátom, nem olyan ritka ez. Kicsit uncsi volt már amikor azon sírt, hogy csak x millió volt a konyha pedig lehetett volna drágább is, és hogy mióta csak két kocsijuk van, borzalmasan lehetetlen az élet (mert ugye a harmadikat jól összetörték)... Hát oda ne rohanjak.

2016. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!