Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 20-30 közötti szép lányok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 közötti szép lányok: mekkora az a minimum vagyon amivel rendelkeznie kell egy 53 éves normál kinézetű férfinek ahhoz hogy hozzámenjetek feleségül?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 09:23
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
62%

Jajj már kedves kérdező..

"Ültetek már be egy Jaguárba.." - na ebből látszik, hogy közöd nincs semmilyen vagyonhoz, még a kocsikhoz sem értesz.. vagyonosok nem égetik magukat Jaguárral, rég lejárt lemez, nézz fel a használtautó-ra :) nem baj, álmodozz csak.. De minek neked ilyen fiatal nő? Korosztályodban már nem érezheted magad férfinak?

2016. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
20-as édesapád volt ilyen szörnyű hatással rád hogy végletes undort érzel az ötven-egynéhány évesek iránt? Ha igen, nagyon sajnálom. Azokat a nőket pedig akik ilyen kapcsolatban élnek le k...rvázni hogy is mondjam... nem valami bölcs dolog. Ne általánosíts mert az, az indulatos objektív értékítéletre képtelen emberek szokása.
2016. ápr. 26. 22:42
 23/57 anonim ***** válasza:
75%

22-vagyok.. jól van kedves, itt az idő, hogy bevedd az esti gyógyszereidet, látom felment a pumpád :)

milyen hazudozás, kis butus? nem állítottam magamról semmit, ellentétben veled.

2016. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
48%

Előre megmondtam az 1. oldalon hogy ide fog kilyukadni ez az egész vita, de érdekes mód töröltették a válaszomat.


A válaszom olyasmi volt, hogy a kérdező ingerült lehet és felindulásból tesz fel ilyen kérdést amire éppelméjű ember nem is tud rá mit írni, mert abszúrd az egész, hogy egy 23 éves nő leálljon egy ilyennel, hiszen ciki minden téren, az apja lehetnél a csajnak, be se tudna a barátnőinek mutatni és fordítva neked se lesz büszkeség mutatkozni vele akárhol is. Azt is írtam hogy 40-45 éves hölgyekkel egy kávé mellett tárgyald ki a kapcsolat esélylatolgatását mert az a korosztály képviseli a magányos hozzádvaló meghódítandó nőket. Ráadásul nem egy lány leírta hogy ha nem kell veled szexelnie és tarthat melletted korban hozzá illő pasit akkor úgy oké, csak akkor te lennél a világ legnagyobb barma hogy ennyire nyilvánvaló kihasználáshoz aszisztálsz, és kb. semmi hasznod nem származna belőle, csak megtűrnél egy idegent a környezetedben és még el is tartod. :D

2016. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, h az 50+os férfi hogyan tartja magát, milyen a kisugárzása…
2016. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
26%

attól hogy ez az oldal névtelen, az nem egyenlő azzal hogy bármit megtehetsz bármilyen stílusban :)


csak tudnám mire fel ez a nagy arc, meg kinek képzeled magad hogy csak úgy rendezkedsz itt és ismeretlen embereket becsmérelsz


hiába van pénzed meg Jabuárod, sajnos már értem miért vagy magányos 53 évesen.... azért mert tárgyként kezeled az embereket és a pénzeddel magadat győzködöd hogy fordulni fog a kocka :)

2016. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
36%

Nem, az apámat nagyon szeretem, neked ferdült el a logikád. És neked milyen borzalmas anyád volt, hogy nem a korodbelieket vagy az idősebbeket keresed hanem a huszonéves kislányokat??

Pont azért nem akarok apám korabeli emberrel lenni, mert szeretem az apám és a családja felé semmiféle szexuális meg szerelmi vonzódást nem érez egy normális, egészséges ember. És nekem az apám jut eszembe ennyi idős bácsikról.

Amúgy meg nem tudom miért csak neked jár a szép fiatal lány? Egy ötvenes férfi, akárhogy ragozzuk, már nem olyan szép, akármennyire igyekszik és míg én sok évig fiatal leszek még, ő pár éven belül teljesen megöregszik. És ezt te is tudod, különben nem pénzen akarnád megvenni őket. Én meg olyan férfit akarok, akihez külsőleg is vonzódom. Ha meg belsőleg is vonzódom hozzá, akkor baromira nem érdekel hogy milyen kocsija van.

Te akarod megvenni őket és engem szólsz le, hogy k*rvázok? Na ne röhögtess! Aki pénzért van mással az nem egy jó ember. És ha téged ez felháborít, akkor miért pénzzel akarod elérni, hogy hozzád menjenek? Miért nem a szerelmet keresed? Ja mert tudod, hogy úgy nem sok esélyed van.

2016. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:

Látom ki lettek cenzúrázva a mocskolódó hozzászólásaid kérdező! Reggel még olvastam, csak nem volt időm válaszolni ...

De a véleményem leírom róla: amikor a buta és unintelligens emberek képtelenek észérveket felhozni egy vitában, akkor szoktak agresszióval és sértegetéssel válaszolni :-P (# 18/27 Időpont tegnap 17:55 - voltam)

2016. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
Kedves 27-es! Pontosan mi az ami undorít kelt benned egy kifogástalan öltözékben lévő 183 magas arányos testalkatú hibátlan fogsorú férfiben akinek egyetlen ránc nincs az arcán és kifejezetten jó egzisztenciával rendelkezik. Nem bizalmaskodó, udvarias, előzékeny, tisztelettudó a nőkkel, valamilyen szinten tud gondolkodni és bír némi jellemerővel. Ismersz ilyet egyáltalán? Nekem az az érzésem hogy te egy egész kis településen élsz és az 50 feletti férfiképet nálad az formálta ilyen erősen ellenszenvessé hogy a környezetedben lévő ötveneseket gyakran láttad a kocsmából részegen kitántorogni, netán az árakba borulva aludni. Vagy azt hogy némelyikük szöllő karóval "neveli" az asszonyt, meg kergeti a rémült gyerekeit engedelmeskedve a pénztelenségtől és alkohol mámortól elborult agyának. Az hogy te egy külsőleg belsőleg szimpatikus korodbelivel inkább összejössz akkor is ha egy fillérje sincs, az igazán romantikus.Nem tudom valóban így gondolod vagy csak a kolumbiai és mexikói filmsorozatokból telepedett rád ez a szemlélet. Feltételezem hogy egy helyes lány vagy és huszonéves ahogy sejteted. Ha így van, ne legyél igénytelen és a biztos gazdasági hátteret követeld meg mindenkitől aki közeledni próbál hozzád mert romantikáért semmit nem adnak az üzletekben. Márpedig aki szép annak nagyon sok mindenre szüksége van amit csak pénzért lehet megvenni mégpedig azért mert a szépség gyorsan múlik ha nincs gondozva. 35 éves korodban pedig gondolom te sem és egyetlen lány sem akar 45 vagy 50 évesnek kinézni.
2016. ápr. 27. 21:14
 30/57 anonim ***** válasza:
53%
szerintem maga a tudat undorító, hogy annyi időssel legyek együtt, mint az apám. még meg se születtem, amikor te már felnőtt voltál...
2016. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!