Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 20-30 közötti szép lányok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 közötti szép lányok: mekkora az a minimum vagyon amivel rendelkeznie kell egy 53 éves normál kinézetű férfinek ahhoz hogy hozzámenjetek feleségül?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 09:23
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Rendkivül erős a tudatodban az apád jelenléte. Gondolom hogy ő sokkal jobban szeret téged mint te őt. Kapsz elég szabadságot tőle? Egyáltalán elenged szórakozni, nyaralni utazni, vagy inkább magához láncol a szeretetnek érzett enyhén természetellenes ragaszkodásával. Nekem valami ilyesmi érzetem van a a ti kapcsolatotokban. Néhány kifejezésedből legalábbis erre lehet következtetni.
2016. ápr. 27. 23:12
 32/57 anonim ***** válasza:
100%

Ez éppoly buta kérdés, mint azok a kérdések, hogy meddig kell még gyúrnom, hogy átlag fölötti barátnőm legyen? XD


Én spec idősebb vagyok nálad, kérdező, kb. teljesen vagyontalan, és a kedvesem meg épp olyan amire te vágyakozol...


Nekünk valahogy nem volt kérdés, hogy ő hány éves legyen, nekem mekkora bankszámlám legyen... csak azt vettük észre, hogy nagyon-nagyon összeillik minden lényegi gondolatunk.

(google a barátod, ha esetleg nem tudnád, az mi?)

2016. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
62%
Apám is 53 éves, semmi pénzért nem állnék össze egy annyi idős férfival, mint ő. :D
2016. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

30-as vagyok. szerintem nem nekem szántad a válaszodat kérdező, mert először írtam csak.

nekem semmi furcsa nincs az apámmal való kapcsolatomban, nem vagyunk elválaszthatatlanok, de nem is ilyen semleges vagy rossz a kapcsolatunk. szerintem felesleges ilyeneket beleképzelni, csak azért, mert valaki nem akar apja korabeli férfivel lenni.

lehet hogy most még nem nézel ki rosszul, de mivel 53 éves vagy, elkerülhetetlen hogy nemsokára ez bekövetkezzen... mint az is hogy nemsokára meghalsz, nem lenne jó gyereket szülni neked, szóval leginkább csak hátrányai lennének ennek a kapsolatnak.

esetleg ha nagyon jó személyiséged lenne, akkor lenne aki elviselne/kedvelne a pénz miatt. de ennyi. nem vagy a fiatal lányok álma.

2016. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
A választ annak a válaszíró leányzónak szántam aki többek közt a 19-est is írta. Neked kedves 34-es annyit szeretnék mondani hogy a szerelem az az egyik leghazugabb állapot ami létezik, mert szubjektív, nincs realitás alapja. Én nézetem szerint sokkal tisztább ha egy nő a szépségét, egy férfi meg a pénzét viszi egy kapcsolatba ha ezt igénylik kölcsönösen a másiktól. Nincs félreértés, mellébeszélés, hazudozás és képmutatás. Különben ha ismernél azt hiszem gyökeresen megváltozna a véleményed a korosztályomról. Rögtön széles mosolyt rajzolnának az ajkaid az arcodra ha meglátnál. Ebben ha nem is 100, de 99-százalékban biztos vagyok. Hogy miből gondolom ezt? Abból hogy naponta szembesülök idegen huszonéves lányok gyöngyfogsort villantó mosolyából üzletekben,utcán,étteremben vagy ha munkakapcsolat miatt szükséges beszélnem ismeretlen lányokkal nőkkel. És ha valaki azt a bölcs választ kívánná megírni hogy biztos hivatásosok azok akik így "metakomunikálnak" velem ne fáradjanak a jó tanáccsal! Pillanatok alatt felismerem a szexmunkásokat.
2016. ápr. 29. 18:14
 36/57 anonim ***** válasza:
79%
" a szerelem az az egyik leghazugabb állapot ami létezik," - szar is neked! XD
2016. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 omba ***** válasza:
100%

Na most ha ennyire vágod a témát, és ennyi kedves huszonéves lány között mozogsz, akkor miért itt kell kérdezősködnöd?

A szexmunkásokat kiszúrod, ők kuka, - de a többivel hogy-hogy nem jött még össze a nász?

Eddig se volt feleséged, vagy csak megelégelte?

2016. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%

Ki ne hagyjuk már....



"Kedves Feleségem!

El kell ismerned, hogy 54 éves vagy, és vannak bizonyos igényeim, amit már nem tudsz kielégíteni.

Egyébiránt meg vagyok veled elégedve, mint feleséggel, és őszintén remélem, hogy nem fog megsérteni az, ha megtudod, hogy mire ezt a levelet megkapod én már a Grand Hotelben leszek a 18 éves tanársegédemmel. Éjfél előtt otthon vagyok.

Férjed.


Mire a hotelbe ér, a következő fax várja:

Kedves Férjem!

Te is 54 éves vagy, és mire ezt a levelet megkapod addigra én már a Breakwater Hotelben leszek a 18 éves úszómesterrel.

Mivel kiváló matematikus vagy, így könnyen beláthatod, hogy a 18 az 54-ben sokkal többször megvan mint az 54 a 18-ban.

Feleséged."

2016. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
79%

mi az hogy nincs realitás alapja?

ebből a magyarázatból eléggé úgy tűnik, hogy csak nem vagy annyira intelligens, hogy képes legyél értékelni egy másik ember személyiségét, gondolatait, cselekedeteit. ezért nem voltál akkor még szerelmes. ahhoz, hogy valaki szerelmes legyen, kell egy bizonyos szintű intelligencia. amúgy csak testi vonzalmat érez az ember. és a nőnek csak a szépsége kell a kapcsolatba.

igazából nem is érdekel, nem számít hogy nézel ki, mert a személyiséged elviselhetetlen lenne számomra. nyilván neked meg az enyém.

2016. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy 40-50 éves James Bond tényleg nagyon szexi tud lenni a filmekben, de

1, nézd meg a színészeket amikor nincsenek kisminkelve és photoshopolva. Elég kiábrándító képet fogsz kapni, pedig nekik aztán valóban van pénzük a szépítkezésre. Az öregedést nem kerülheti el senki egy idő után.


2, lehet hogy most jól nézel ki, de ezt már nem fogod tudni sokáig fenntartani.


3, ki mondta, hogy szegény emberekkel jövök össze? Az hogy a h*lye kocsijuk meg a bécsi étterem nem érdekel, nem jelenti azt, hogy nincs pénzük. Miért ne lehetne gazdag és fiatal barátom akit szeretek? Volt már, ahogy említettem. Érdekes módon a pénzével nem tudott megtartani. Attól, hogy neked nem jött össze a pénz és az érzelem együtt, nem jelenti azt, hogy másnak sem fog.


4, tudod a legtöbb nőnek érzelem nélkül szexelni felér egy erőszakkal. Főleg, hogy gondolom a

pénzedért cserébe mindent elvársz és nem leszel elnéző. Belegondolni is undorító és ijesztő. A pénzből pedig nem lesz érzelem. Okos ember sosem helyezi magát szántszándékkal kiszolgáltatott helyzetbe, főleg ha nő, mert a legjobb ember is gonosszá válhat ha hatalom kerül a kezébe.


Azt hiszed, hogy te milyen jó férfi vagy, mert nem vered szöllőkaróval az asszonyt. Csak közben az nem jut eszedbe, hogy egy nő képes saját maga megalapozni a gazdagságát és nem létszükségletük egy farok meg a hozzá tartozó gazdag pasas. Te nem szereted a nőket, te lenézed őket, ugyanolyan nőgyűlölő hímsoviniszta vagy mint aki veri őket, csak kevésé feltűnő módszereket alkalmazol.

2016. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!