Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 20-30 közötti szép lányok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 közötti szép lányok: mekkora az a minimum vagyon amivel rendelkeznie kell egy 53 éves normál kinézetű férfinek ahhoz hogy hozzámenjetek feleségül?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 09:23
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
50@ én már voltam annyi éves mint te te viszont felfordulhatsz holnap így sosem leszel annyi idős mint én és anyádék vehetik neked a koporsót intézhetik a temetésedet a holtested szállítását stb. ez a különbség egy középkorú és egy fiatal között érted agyatlan ember?
2017. máj. 31. 17:21
 52/57 A kérdező kommentje:
47@ te szerinted egy 53 éves fickó tényleg csak anyagi javakkal tud egy nő kedvében járni? Nézeted szerint, igen, mert aki ennyi idős az már impotens, szenilis, demens, mozgásában korlátozott, szellemi képességeiben instabil és sorolhatnám, lényeg hogy semmit nem tud, semmire nem alkalmas. Ez a véleményed legalábbis. Intelligensnek tűntél válaszaid alapján de az a "magasszintű szellemi" korlátoltság amit prezentáltál 47-es válaszodban az egyszerűen megdöbbentő. Szomorú látlelet a korosztályodról és rólad. Sajnállak!
2017. máj. 31. 17:46
 53/57 anonim ***** válasza:

te mesz szembe a forgalommal, fogd mar fel vegre. Mit akarsz te egy nalad husz, harminc evvel fiatalabb lanytol? Felesegul venni, gyereket csinalni neki? Es ki fogja azt felnevelni, ha holnap agyverzest kapsz vagy lefordulsz a szekrol? Az 53 eves ember meg nem oreg, de csaladot alapitani mar ne akarjon mert arra nem alkalmas.


Nezzuk csak jozanul. Elveszel egy huszeves kislanyt, kozos vagyon mar nem lesz, hiszen neked mar mindened megvan a hazassag elottrol. Lehet, hogy szul neked egy gyereket is, aki majd orokol utanad (feltetelezem vannak mar az elozo kapcsolatatodbol mas gyerekeid is). Tiz ev mulva o meg egy friss harmincas lesz, te meg mar szinte egy nyugdijas trotli. Mit akarsz magadnak, egy apolonot? Csak a zurt hagynad magad utan a felesegednek. A legegyszerubb az lenne, ha feladnal egy hirdetest, hogy tamogatnal egy fiatal feszes pipit, de ezert kizarolagossagot kersz. Ne vensegedre akarj mar fiatal feleseget. Vilagosan megirtak itt neked, hogy nem vagy vonzo ferjnek, max. eltarto lehetsz. Tudom, hogy fajdalmas szembesulni a koroddal, es ne bantodj meg a szavaim miatt, de gondolkodj mar egyszer eletedben az agyaddal is, ne csak a f-szoddal.

2017. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam holnap felfordulhatsz te is épp úgy mint bárki!!! Képes vagy ezt megérteni? Nem, nem vagy mert az együgyüséged a végtelenhez közelít.De ettől még akár melyik pillanatban meghalhatsz. Vagy azt gondolod természetfeletti lény vagy? Dehogy, mélyen átlag alatti. Agyilag mindenképp...Őrjítő lehet ilyen sötétségbe élni mint amilyenbe vagy! De a legnagyobb baj az hogy én szép nőknek címeztem a kérdést, tehát nem igazán van helyed a válaszírók között! De semmi baj, támogatandó minden csökkent képességű ember mert nyílván az vagy ha ilyen egyszerű feltételt sem vagy képes értelmezni. Viszont ne akarj engem kioktatni az élet dolgairól mert annál inkább nevetség tárgyává válsz minél jobban belemerülsz az önellentmondástól hemzsegő zagyválásodba. Kissé indulatos volt az előző válaszom de ez transzformálódott és egyre inkább a szánalom amit érzek az írásaid olvasásakor hiszen egy magányos aszexuális emberke vagy akinek esélye sincs a párkapcsolatra ezért minden erejével ,abszolut rossz szándékból, mást is megakadályozni próbálsz ebben. De egy valamit megsúgok! Velem tökéletes kudarcra ítéltetett ez a próbálkozásod mert a jóindulat diktálta tanácsát sem fogadom meg senkinek nemhogy az ilyen alantas próbálkozásokat mint amit te a megkeseredett kilátástalan életű két lábon járó keserűség akarsz itt erőltetni. Minden további soroddal az irányodba megjelent jóindulatú szánalom érzetemet fogod erősíteni!
2017. máj. 31. 20:07
 55/57 anonim ***** válasza:

Ime lanyok, bemutatom nektek a FERFIEGOT!


Ez az ego bulldogpeldanya, amit megragad, azt nem birja elengedni. Vagy megis inkabb legyen pitbull?


Mar regen csak onmagadat gyozkodod itt a sajat venseges kivalosagodrol. Itt az ido elkezdeni fenseges himsegednek a kriptaepitest, csak hogy maradjon mar utanad valami ebben a vilagban.

A felvetett "problemakra" (gyerek, ozvegyi sors, orokles kerdese) miert nem valaszolsz? Az otvenesek meg ugy hullanak a kornyezetemben, mint osszel a legyek. Nagyon sajnalatos, de ez van. Csak szolok, Gedeon bacsi! :)

2017. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Nem tudom, olvasod-e még és szeretném előre leszögezni, hogy nem indulatból írok. 18 évesen halálosan szerelmes voltam egy nálam 24 évvel idősebb férfiba. Hangsúlyozom, férfiba. Tavaly lezártam. 26 éves vagyok, és mostanra a csillámpónis korszakomat kinőttem. Egy apám korabeli pasas nem játszik, mert én egy életre keresek társat, olyat, aki egyben a legjobb barátom is lesz. Ezt te nem tudod megadni, mert ha csak a számokat vesszük, átlag 20 évvel előttem halsz meg, tehát benne van a pakliban, hogy a te korodban kell majd újra párt találnom. Plusz, ha akarnék gyereket, amit nem akarok, akkor nem tudnád felnevelni. Ezen kívül: nekem nem kell eltartó. Így is többet keresek havonta, mint amit el tudnék költeni, és senki nem dobálózik azzal, hogy én tartalak el, azt csinálod, amit mondok. De most már áruld el: miért nem boldogulsz a nőkkel?
2018. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
20 éves vagyok. A párom most lett 52. Szeretjük egymást bármily hihetetlen ez mások számára, de se ő nem milliomos, sem én. Eszembe se jutna pénzért vele lenni :"D
2018. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!