Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki mikor találta meg az igazit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor találta meg az igazit?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Hány év után lett az esküvő és gyerekek? Ki hogyan képzelte el az életét mielőtt rátalált élete szerelmére? Ki mit bánt meg és mit nem?

2016. máj. 1. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Azt hittem hogy 16 évesen megtaláltam, kiderült hamar, hogy lehet nekem tökéletes lett volna, de fordítva nem. Elég mély sebeket hagyott, 8 évvel később se vagyok teljesen rendben. Evvan :)


24/F

2016. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

23 évesen. 28 éves korunkban épült fel a házunk. 29 évesen házasodtunk. Gyereke(ke)t 35 éves korunkig szeretnénk.


Más országban képzeltem el az életem. Külföldön, de nem ott, ahol kikötöttem :) A férjem nem magyar.


Nem bántam meg semmit.

2016. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
valahogy én is így vagyok. csak én nem is érzem hogy kellene nekem barátnő vagy gyerek.
2016. máj. 1. 20:52
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Nejem 17, én 23. 4 év után volt esküvő, rá 2,5 évre gyermek.

Megbántam, hogy nem léptünk le külföldre.

2016. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bocsánat a legelsőre gondoltam...
2016. máj. 1. 20:59
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Számomra én vagyok az igazi.
2016. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 icu75 ***** válasza:
0%
31éves voltam(ő32)2hónap után összeköltözés,2év után gyerek(tervezett) esküvő nem volt. Nem bántam meg semmit sem,az élet és a döntéseink formáltak minket olyanná hogy most jó társai legyünk egymásnak. 10éve vagyunk együtt.
2016. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Én 24 éves voltam, a férjem már majdnem 21.

1,5 év után volt az esküvőnk, és van 3 kutyánk.

99%-ban így képzeltem el az életemet, csak nem tudtam biztosan, hogy meg fogom -e találni az igazit. Hát megtaláltam:) Nem bántam meg semmit.


30/N, 27/F

2016. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

24 évesen ismertem meg a vőlegényem Aki 34 volt akkor.

Most azon gondolkodunk hogy gyereket most vagy esküvő után szeretnénk.

De szerintem a Gyeremeknyer ;)

Mert párom is imádja gyerekeket.


27/L

2016. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!