Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan nő, akit már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akit már egy ideje a párja tart el? Mekkora erkölcsi probléma ez, ha az anyagi helyzet megengedi?

Figyelt kérdés
Meséljetek saját sztorit, véleményt, bármit... :)
2016. máj. 12. 09:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Lehet mondani hogy a férjem tart el, GYET-en vagyok ugyan de a gyerekeim négy éve nincsenek itthon napközben.

Én nem látok ebben erkölcsi problémát, ha a pár mindkét tagjának megfelel a szituáció, senki másnak semmi köze nincs hozzá.

2016. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Én ebben nem erkölcsi problémát látok, hiszen ha mindkét félnek megfelel, akkor miért ne tennék? A gond az, hogy ez a nő számára egy roppant kiszolgáltatott helyzet, és ha bármilyen probléma merül fel a kapcsolatban, akkor korlátozottak a lehetőségei, hogy önállóan megoldja. Ez akkor is igaz, ha a nőnek van jövedelme, de a vagyon a férfié. Számos olyan házasságot láttam a környezetemben, ahol bántalmazás, megcsalás, stb. merült fel, és a nő azért tűrt évekig, mert nem volt hova mennie a gyerekekkel.
2016. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Én 22 éves vagyok, elvégeztem egyetemet párommal együtt lakunk de ő nem szeretné hogy elmennyek dolgozni azt mondta anyagilag nemvagyunk rászorulva hogy dolgozzak és ő boldogabb ha mindennnap várom haza illetve mellettem ébred! Persze nem egésznap itthon pihenek teszek-veszek fôzök takarítok mosok kertészkedek vásárolok vasalok baratnőzök hasonlók:) Most lesz június 18.-án az esküvőnk, utána szeretnénk babát! te kedves kérdező teis ilyen helyzetbe vagy? nyugodtan írj privátot ha szeretnél!:)
2016. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én betegség miatt vesztettem el a melóm 7 hónapja. De nálunk akkor lényeges volt, hogy kiesik a fizetésem, de végül megoldódott minden. Most a párom nagyon jól keres, nem akar mindenáron dolgozni küldeni. Azt mondja neki mindegy, hogy dolgozok-e vagy nem, csak foglaljam le magam, találjam meg azt amibe jól érzem magam. Nemsokára jogsira akar küldeni, amit ő fizet, de én tök szarul érzem magam emiatt... Nagyon szépen bánik velem, de nem akarom kihasználni, meg eltartatni magam. Viszont nem vagyok még olyan stabilan jól se, hogy újból bele tudnám vetni magam a munkába olyan szinten, mint rég.
2016. máj. 12. 10:38
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez nem élet. Napi házimunka alig van, főzéssel együtt max. 1 óra mindent tisztán tartani. Ahogy valaki írta, általában azzal telik a nap, hogy pletykál, lófrál, sorozatot néz.

Voltam 9 hónapig munkanélküli, jártam közben tanfolyamra, de még így is nagyon unalmas volt.


Az értelmesebb embereknek nemtől függetlenül szükségük van felnőtt társaságra, szakmai kihívásra, gondolkodásra. Persze van, aki agyatlan zombiként akarja leélni az életét a barinőkkek pletyizve, de ahogy látom te nem vagy így ezzel.


A helyedben elvégeznék egy továbbképzést és legalább 4-6 órában keresnék munkát. Az nem túl megerőltető, de nem is unod halálra magad :)

2016. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

ugye? szerintem se normális, ha egy nőnek nincs semmi "karrier" az életébe, vagy nem foglalkozik semmivel. 4-6 órás meló nekem teljesen jó lenne, főleg, ha jogsit csinálnék, meg heti 5-6 edzésem van. mellette házimunka főzés.... egyenlőre elég lenne....

de az, hogy nem csinálok semmit................

2016. máj. 12. 10:58
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
5: az emberek nem egyformák, én a családon kívül nem igénylek minden nap felnőtt társaságot. Vannak hobbijaim, kertes házban lakunk öten, a napi házimunka közelebb van a 3-4 órához mint az 1-hez, plusz a gyerekeket hozom-viszem suliba, különórára. Tény hogy több a szabadidőm mint másoknak, de sose unatkozom, sőt még a semmittevést is élvezem.
2016. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nálunk még nincs gyerek, de tervbe van 1-2 év múlva. Ahhoz meg mondjuk nem ártana a teljes munkaidős meló egy évig, mert azért nem mindegy, hogy kapok-e táppénzt terhesség alatt, meg gyest, gyedet, meg mittudoménmikazok :)
2016. máj. 12. 11:17
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Engem 5 honapja tart el a ferjem,ezzel mindketten rendben vagyunk,megvan mindenunk es olyan is volt h en tartottam el:-)Azert Nem dolgozom mert most az almaimra fokuszalok,irok stb es Ez most fontosabb mint a melom,plusz megengedhetjuk magunknak:-)
2016. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

7-es ezzel az a baj, hogy a gyerekek kb. 12 éves koruktól simán járnak egyedül, aztán egyre önállóbbak, főznek, besegítenek, takarítanak is. A házimunka eloszlik, a gyerekek nem függnek többé a szülőtől és 20 körül valamikor kirepülnek.


És akkor az olyan ember mint te ottmarad egyedül, egy kongó ürességérzettel, mert a gyerekek voltak az élete. Rajtuk kívül soha nem ért el semmit, nincsen élete, csak a családja.


Egyrészt a gyerekeknek is terhes, ha az anyjuk egészbap rajtuk lóg. Másrészt intenzíven egy gyerek az első 10-12 évben igényel mindennapi "törődést"( nem lelkileg hanem tanulás, cipekedés stb.)


Aztán mikor kirepülnek az anyuka ott áll 40-50 évesen, előtte a fél élet, de őneki csak a gyerekei voltak az élete. Ugye nem kell magyaráznom, hogy később ezek lesznek a tipikus mániákus anyósok, akik nem bírják elengedni a gxerekeiket...

2016. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!