Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Trehány, rendetlen élettársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trehány, rendetlen élettársa van még valakinek?

Figyelt kérdés

...vagy csak én fogtam így ki?

Amióta együtt élünk,unszolásra tusol le( hanem csak megmosdik a kagyló fölött).

A szekrénye kész kupi, a ruháit állandóan gyűri befele,ha bármiből megeszi az utolsót, otthagyja az üres tasakot,a kávéscsészéjét folyton otthagyja,ahol épp megitta,csak akkor mos,amikor már nincs mit felvennie,képes a mosatlant is napokig felgyűjteni ,ha rajta múlik.

Szóval kész özönvíz,ami utána marad, folyton kell összeszdjek utána.


Vannak ilyen férfiak,nők máshol is????


2016. máj. 15. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen embereket. Az exem is ilyen volt, nő létére. Azért fürdött és az alapvető higiéniával nem volt gond, de rendetlen volt nagyon. Házimunkát nem ismerte, stb. Ezért is lett vége, többek között.

Ugye tudod, hogy ez hosszú távon nem fogod bírni és amit eddig imádtál benne, azt idővel már nem látod majd, csak a rosszat és végül beleunsz. 26/f

2016. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Nalunk az en felesegem trehany, de igenyes azaz mindennap zuhany, ketszer nem vesz semmit csak minden ruhajat szetdobalja, ha esetleg felmos valahol akkor a felmosovodrot annak az ajtonak tamasztva hagyja (gondolom igy konnyebb benne elvagodni).


Sztem 5 eve vasalt utoljara, es persze van hogy megkerdezi, hogy vasaljon e, de mivel az ingjeim rosszabbul neznek ki utana mint elotte igy mindig megkerem, hogy inkabb hagyja ram a dolgot:-)Nalunk o zsinorban 5 vagy 6 poharat hasznal, amit szethagy a lakasban, kepes az ures kekszes dobozt visszatenni a polcra, de a legjobb, hogy megeszi az utolso joghurtot (4 darabos kiszereles) es a papirt (amiben volt a 4) bennt hagyja a hutoben:-)


Kiskanalt a nagykanalakhoz tesz,fozni csak alapdolgokat tud, tehat be tudja tenni a csirket a sutobe, de a legtobb dolgot odaegeti. Viszont istenien sut. Nem tudja egyedul athuzni az agynemut, folyton belegabalyodik, mindig megprobalja persze de amikor mar 10 perce a szobaban van es a vergodik a huzattal mindig ugy nez ki mint egy szellem, az egesz huzat a fejen van es nem lat ki:-)


A mosogatogepet rendszeresen elrontja fogalmam sincs hogy csinalja, a teLefonjat a multkor a hutoben felejtette, nem tudom mas noknel ez hogy van, de o nalunk legalabb husz fele oblito es illatgyertya van, cipok halmaza, viszont legalabb a ruhait (marmint egyberuha vagy mi) rendbentartja, de csak azert mert a tisztitobol vallfan jon ki es nem kell vele bajlodnia:-)


A hotisztitot nem tudja hasznalni, mert retteg attol, hogy megegeti magat igy i kabb hozza sem kezd (na jo ez nem igaz a multkor minimum husz percet ult a lakas kozepen a kis rumlijaban es probalta osszeszerelni, mondvan o majd azt meg tudja csinalni). Nem tudta. Nagyon buszke magara amikor foz valamit, azaz beteszi a chipszet a sutobe es nem eg meg, de pl nem ismeri fel a husokat. Ugy hivja oket, hogy teglalap alaku hus, kerek hus, nagy es felul feher de alul voros...:-)


A multkor a telefonjat a taxoban felejtette es folyton sms-eket kuldozgetett a szamara, amiben ecsetelete hogy neki a mobilja letfontossagu, ha valami hatalmas pokot lat kihivja az allatvedoket de sosem oli meg oket, csak rajuk tesz egy poharat amig kiernek es addig rettegve ul a sarokban. A multkor egy hattyut latott ami szerinte beteg volt, mert olajfoltok voltak rajta, szinten allatvedok.


Gyereket nem akar (en sem) de kepes veluk orakat jatszani, onfeledten gyurmazik, epiti a lego varakat. A multkor kihivta a takaritokat, hogy csinaljak meg az egesz hazat itthagyta nekik a kulcsokat, hazaert, ugy itelte meg hogy itt valami roppant nagy rend van, es perceken at halalkodott hogy mennyire koszoni, hogy kitakaritottak, aztan elhuzom a szofat amit ki sem takaritottak es akkor total ult magaba roskadva szegeny, hogy milyenek az emberek (azota talalt fix megbizhato takaritokat akik tenyleg kitakaritanak).


Zavar?Neha. Neha jolesne ha nemikepp haziasabb lenne, de a vilagert sem valtoztatnam meg mert o az elso no az eletemben aki boldogga tesz. Nem nyaggat, nem ker szamon, nem ellenorizget, nem feltekeny emellett okos, gyonyoru minden haverom/ismerosom imadja, van egyenisege, stilusa es elkepesztoen intelligens, sajat praxisa van. Mindig boldog, a legkisebb dolognak is orul, olyan mint egy gyerek ha elobb er haza mint en akkor rohanva a nyakamba ugrik, mindig megnevettet es mellette nincs stressz mert lazan veszi az eletet. Mellette nincs unalom, mindig van valami program, sokat utazunk, baratokkal vagyunk es vegre egy no akire buszke tudok lenni.


Nyilvan nem lehet vele recepteket cserelni, de hatalmas szive van es mindenhez erdemben hozza tud szolni. A csaladom is szereti, a szuleim a lanyukkent kezelik es ugyan szamukra is dobbenet, hogy mennyire trehany es fogalma sincs praktikus dolgokrol, az elozo felesegemhez es a csajaimhoz kepest megis ugy szeretik ahogy van. Az osszes nom fozott, mosott takaritott, de ket ertelmes szot nem lehetett veluk valtani, feltekenyseg, nyaggatas...kosz nem. Ez most hosszura sikerult a lenyeg az, hogyha szeretsz valakit akkor nem ezert szereted.


36/F

2016. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Nos ülj le vele ezt megbeszélni. Ez nem élet. Én nem élnék így. Éltem a volt férjemmel. Kitakarítottam! Szart rá. Koszolt minden felé. A végén már mindent utáltam benne. A mostani páromnak elmondtam én mit hogy szeretek és nem vagyok a cselédje. Közösen csinálunk mindent. :-)


Kettes kommentelő. Ha neked jó ez a kapcsolat az a te dolgod. Oké hogy aranyos kedves stb. De egy nőnek legyen alapvető igénye magára az otthonára a környezetére. Hiszen akkor költözünk össze valakivel ha tudunk háztartást vezetni. De kinek mi a jó.

2016. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kettes! :))

Ez nagyon aranyos és szívhez szóló volt, az ahogy írsz róla, sugárzik az írásodból, hogy szereted és boldoggá tesz így is. Mosolyogtam, ahogy olvastam. :)

És lám, a nagy takarítómániások itt is tényleg besavanyodottak és a világvégét látják ebben az egészben "ha neked így jó, élj vele te tárátáttátárátáttá." Nevetséges. :D

Szerencsére a párommal mindketten inkább a rendetlenek felé húzunk, de tudunk mindketten főzni, és együtt neki tudunk látni mindennek, ha úgy van. :)

25L

2016. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!