Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van még valaki akinek rendetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki akinek rendetlen a barátnője?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok idegekkel?
2016. márc. 15. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért értesz egész pontosan rendetlen alatt? Bár én most nem vagyok kapcsolatban, de néha én is széthagyom 1-2 dolgomat stb, de szerintem ez nem lehet akkora hatalmas probléma.
2016. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Én elég rumlis lány vagyok (havi vérzés előtt mindig rám tör a takaríthatnék, akkor úgy kb egy hétig csillog a lakás, de az előtt vagy utána közvetlenül nagyon jól elvagyok a kupiban is), de szerencsére a párom is hasonló mértékben trehány, szóval nem zavarja.


Jó dolog az, ha az ember párja pont annyira rumlis vagy rendes, mint ő maga, mert akkor ebből biztosan nem lesznek konfliktusok.

2016. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Jelen.

De a párom is az, így nem zavar. :)))

2016. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig a barátnőtől kell várni a megoldást, a másik fél is megemelheti a seggit...
2016. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Feleségem az.

De én már lassan megszabadulok tőle.

Neked is azt ajánlom szabadulj, mert arra hogy megváltozzon nagyon kicsi az esély.

2016. márc. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó komolyan azért válsz el a feleségedtől mert nem tart rendet?

A kérdésre válaszolva én is és párom is rendetlenek vagyunk sőt kettőnk közül még én vagyok a rendrakósabb fajta pedig ez nagy szó :D

Miben merül ki az hogy a barátnőd rendetlen?

Együtt éltek?

Miért zavar pontosan?

2016. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem azért válok el más oka van, de ez is egy a sok közül.

Tudod egyszer betelik a pohár, aki szereti ha rendezett a környezete, nehezen viseli ha napról napra ugyanazokkal a problémákkal szembesül éveken keresztül.

2016. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Relatív fogalom a rendetlenség egyébként.

Ha nem bírod mellette, engedd el! Neked is és neki is jobb lesz, egyikőtök sem fog változni. Csak húzzátok majd egymás idegeit és idejét.

Lehet neki meg te vagy rendmániás és idegesítő, ahogy fordítva is. :)

2016. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!