Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ilyen rendetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ilyen rendetlen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Voltaképpen minden rendben van vele, kivéve egy dolgot.

Körülötte megesz mindent a szemét. Konyhapolcon könyvek, oda nem illő dobozok, ruhák, sminkészlet, fényképezőgép, cipője hetek óta "szárad" az udvari szárítón. A ruhaszárítóról néha 1 hét után sem pakol le, a kád széle már úgy néz ki mint egy kirakodóvásár, a földön is mindenféle cucc hever, ruhák, laptop, mosatlan edények néha konkrétan az ágyban, felmosás luxus, befőttes üvegek elrakásra várva hetek óta sorakoznak egy sarokban, szemét roskadásig a kukában, a hűtőben penészes cuccok.

Szóval megőrülök.

De őt nem zavarja, ő elvan így, gépezik, alszik.

Mit csináljak?

Az nem oké, hogy én pakolászok helyette... de ha rászólok már egyre többször vagy nem érti (tényleg nem érti mi a bajom ezzel) vagy sértésnek veszi.

Ja konyhapultot le sem írtam. Néha úgy főz egy főzőzónán, hogy a másik három tele van hányva műanyag cuccokkal, mosatlan edényekkel, ő meg arrébbtolja, és a maradék egyen főz. De nem pakolna el.

Vagy ha pakol is, akkor (ahogy írtam) tök rendszertelenül, szóval felpakol mindent oda, ahova épp legközelebb tudja (pl konyhapult, polc) az ágy fölötti polcokon is már olyan dolgok sorakoznak amikne baromira nem ott lenne a helye (tusfürdő, ruhák, használt ragtapasz, dobozostul felcs.szett tamponok. fél éve szétrohadt gyógyszer, nagy fa dobozok teljesen indokolatlan tartalommal (van amiben pl 4 darab fülpiszkáló van és ez is az ágy fölötti polcon)

A könyvespolcra ruhák behányva, de a könyvek meg persze ott vannak az edények közé (valahogy dilettánsan, óvatosan bepakolászva) a konyhaszekrényben.


Szóval megőrülök, mit csináljak?


2015. máj. 1. 12:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Priceless:


a kád környéke viszi a pálmát szerintem.

a konyha most lesz átépítve a lakásban, de a rendetlenségnek nem az az oka.

[link]

2015. máj. 1. 12:47
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt se tudom igazából, mi van abban a virágmézes üvegben de meg se merem nézni.
2015. máj. 1. 12:47
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg szólj neki. Amúgy a legtöbb csaj ilyen, szánalmas, hogy a nekünk kell rendreutasítani ezeket. Kedvencem amikor a hülye ráül az ágyamra abban a nadrágban amiben a villamoson ült azon a széken amin előtte kb egy halott csöves.
2015. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 To7ka ***** válasza:
77%

-Hívd át anyukáját.

-Tegyél rendet magaD után, költözz el 1-2 hétre, közöld vele, hogy ezt az állapotot nem lehet elviselni, reméled egyedül észreveszi.

-Ülj le vele beszélgetni, ha nem nyitott rá szakítsatok.

-Nincs minden rendben vele. Ez pont egy igen erősen fontos dolog, egy ilyen lánnyal képtelenség együtt élni.. Ha ez neki nem működik, nem akarja érted se megtenni, akkor ez van.

-Fizessetek takarítónőt. Az ő pénzéből.

-Dobj ki minden nem odaillő cuccot, ami neked nem kell, kihajítod a kukába.

2015. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Legszívesebben addig pofoznám amíg normálisan rendet nem rak, de nem lehet, az állatkínzás lenne.
2015. máj. 1. 12:49
 6/19 A kérdező kommentje:
Jaja első válaszoló, az ilyen mocskos gatyában ágyra ülés nálunk is "alap"
2015. máj. 1. 12:50
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el.
2015. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De nem akarom elhagyni, ezen kívül minden rendben van vele. Elvileg... :D
2015. máj. 1. 12:52
 9/19 A kérdező kommentje:

Amúgy meg néha én is rendet szoktam tenni, meg amikor rendet csinálok közben mindig elmondom neki mint egy kisgyereknek, hogy milyen alapelveket érdemes betartani a rendrakásnál.

De lassan én is megszokom, mert hiába rakok rendet, ő "úgy rak rendet" hogy így szétrámol mindent ahova csak fér.

2015. máj. 1. 12:53
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze az összes szarját és bas2d a folyóra.
2015. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!