Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A pasim nem veszi észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem veszi észre, hogy elveszíthet, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Adott a szitu, másfél hete rosszul vagyok, de ma szabadnapunk van. Azt várnám, hogy támogat, hogy eljussak az orvoshoz, de még azt sem találja meg, amit kérek tőle. Közli, hogy nincs. Én megtalálom. Aztán leül mobilon játszani. Úgy érzem, mintha pasim se lenne.

Szóvátettem, közölte utána, hogy ha én így beszélek vele, akkor nem foglalkozik velem.

Magyarán, odáig nem jut el, ha beteg vagyok támogasson.

Mondtam neki, hogy úgy érzem, barátom sincs, ezt sértésnek veszi.


2016. máj. 20. 09:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
87%

Hagyd el !!!

Az ilyen pasi nem érdemel meg téged!!! Ha leül és a telefonját nyomkodja még gyerek!!! Fölösleges ilyen bunkó emberrel foglalkozni !! :)

Hidd el jobb lesz nélküle!! És jön majd egy jobb, aki mindig mindenben segíteni fog!! ;)

2016. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Pasid telefonon játszik? Elég szánalmas..
2016. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat érdemelsz
2016. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen alaktól mielőbb szabadulni kell! Ha valakitől nem kapok semmit, az az illető nem kell nekem...
2016. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Egyértelmű, hogy gond van a kommunikációban, de ez mindig KÉT emberen múlik.

Ha jól értem, te azt vártad tőle, hogy ő oldja meg a te problémádat (ez nem támogatás, hanem a felelősség másikra hárítása). Valamit te is megtaláltál, de elvártad, hogy ő keresse meg neked.

A másik, hogy ha nehezményezi, hogy milyen módon beszélsz vele, akkor bizonyára a te kommunikációs stílusodban is hiba van.

A támogatást, együttérzést követelőzéssel, számonkéréssel abszolút nem lehet elérni.

2016. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

"Ha valakitől nem kapok semmit, az az illető nem kell nekem..."


Hát ja.. A mai nőknek kb. ez a hozzáállása amit leírtál.:D Ezért is nem kaptok több tiszteletet a férfiaktól,mert meg se érdemlitek.. Aztán csak rinyálni tudtok, hogy így szemetek veletek a pasik, meg úgy... Most őszintén, ilyen hozzá állással mit is vártok, de komolyan?

2016. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Én, meg aki megadna mindent egy nőnek....esélyt se kapok :)


Hihi, na mentem én is WoWozni

2016. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mit szerettél meg ebben a gyerekben?
2016. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A kommunikációról annyit, hogy két hete meg van beszélve, hogy ma elutazunk kora reggel.

Erre fel leül és játszadozik. Megkérem hogy találjon meg valamit a konyhában, nem akkora nagy dolog. Nem találja (egy percet ha kereste) és leül játszani.

Miközben tegnap végig azt fúja, hogy ma orvos. Mondtam neki, hogy meddig kell odaérni, és tudja hogy messze van mégsem csinál semmit, csak játszik.

S hozzátenném hogy a reggeli kávéból meg se kínált, majd amikor szóvátettem, a LEGKISSEBB pohárba hozta... :S

2016. máj. 20. 11:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Tényleg elég szánalmas ,hogy a telefonját nyomkodja állandóan. Mit csinál vele ? Nem lehet ,hogy valakivel épp beszélget ? ( más nővel) sajnos ha ennyire nem foglalkozik veled és nem veszi észre ,hogy nem jól csinál valamit az azt jelenti ,hogy már nem érdekled úgy (az én jelenlegi párom lesi minden mozdulatom és mindig segít mindenben ahol tud) és talán csak neki még kényelmes igy. Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Régen is ilyen volt ? Ha mindenképp meg akarod menteni a dolgot ( ami igazság szerint nem 'látszik' szerintem nem olyan nagy tragédia a kis pohár, legfeljebb iszol kétszer) mond el neki mi a bajod és ,hogy mondjuk egy hétvégi nap ,ha nem dolgoztok és megtehetitek menjetek el valahova ketten akár mozi,akár kirándulás és kérd meg ,hogy ma mind ketten kapcsoljatok ki a telefonotokat és beszéljetek át mindent aznap.
2016. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!