Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A pasim nem veszi észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem veszi észre, hogy elveszíthet, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Adott a szitu, másfél hete rosszul vagyok, de ma szabadnapunk van. Azt várnám, hogy támogat, hogy eljussak az orvoshoz, de még azt sem találja meg, amit kérek tőle. Közli, hogy nincs. Én megtalálom. Aztán leül mobilon játszani. Úgy érzem, mintha pasim se lenne.

Szóvátettem, közölte utána, hogy ha én így beszélek vele, akkor nem foglalkozik velem.

Magyarán, odáig nem jut el, ha beteg vagyok támogasson.

Mondtam neki, hogy úgy érzem, barátom sincs, ezt sértésnek veszi.


2016. máj. 20. 09:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! köszönöm hogy megértesz.

Tudom, hogy csak játszik a telefonján, mert csaltak már meg és mások olyankor a jelek, és ő nem is olyan. Egy nő lenne, akire féltékeny lehetnék, de az is úgy történt, hogy én fogtam gyanút a csaj irányából és én szóltam neki, hogy ez a nő nemhiszem, hogy csak barátkozna vele, de nem is írnak egymásnak meg semmi, max annyit hogy boldog születésnapot. A lánynak van pasija de az mondom, nem zavar, billió csillió kilométerekre laknak amúgy is.

Szóval ő mindig játszik. Bár ma megváltoztatta a facebook jelszavát, amit nem tudom miért tett meg.


Tudod az a baj, hogy én állandóan a maximumon pörgök és nem méricskélek hogy kinek a feladatát végzem, ami adódik, megteszem. Viszont ha elfáradok vagy problémám van elvárom hoyg támogasson.


Egyszer már kielemeztem, hogy jó lenne, ha kevesebbet vállalnék és én sem elnnék akkor olyan fáradt. Igen, ez többnyire bejön de tudod..nem mindig veheted ki magad pl a házimunka alól, mert vannak időszakok amikor tudod hogy jöhetnek "váratlan" vendégek, meg egy albérletben állandóan nagy rendet kell tartani, mert nem a tiéd a lakás, stb, a tulaj is bármikor jöhet. Ami nem baj, csak fárasztó, mert beteg is voltam.


Igen nekem is az a bajom, hogy elhanyagolva érzem magam. Meg hogy állandóan beszél, és saját magamra nem tudok meleltte odafigyelni. Engem meg mintha észre sem venne. De észrevesz ha mondok valamit csak már annyira lestrapálva érzem magam hogy keveslem.

Odáig terjed hogy max megkérdezi miben tud segíteni, de ez nem mindig segítség, pláne, ha már annyira készen vagy...

De nem is ez lenne a baj, hanem általában közli velem, hogy nem értem amit mond...de értem...és csak neki lehet igaza. Állandóan meg van sértődve. Én ma direkt szépen beszéltem vele a konflikuts előtt. Jó, lehet nem vagyok türelmes mindig egész álló nap, de ha beteg vagyok igenis támogasson. Az orvosig sem jutottam el, annyira kész voltam, valamit kiváltattam vele a gyógyszertárba, hgy majd esetleg eljutok az ügyeletre a hétvégén.

Ha beteg vagyok nem tudok mindig irtó türelmes lenni és neki meg ehhez nincs türelme, és jön azzal, hogy ő ezt nem tűri. Hát nem tudom mit kéne tűrni, de ez meg nekem nem jön be. :(

2016. máj. 20. 21:52
 12/14 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van . 10-es vagyok. Egy kapcsolatban ketten vagytok és ezt neki is meg kell értenie és nem vállalhatsz át mindent magadra ,ment annak nem lesz jó vége . Oké én például azon az 'elven' vagyok,hogy a nő csinálja a háztartás nagy részét. Nem fogom arra kérni,hogy pl takarítsa ki helyettem a szőnyegeket, de azt elvárom ,hogy esetleg mosogasson el néha porszivózzon vagy ,ha hamarabb végez üssön össze egy kis vacsorát vagy vásároljon be stb és ez nalunk igy is megy és szerintem ez a normális . ( azt még hozzá kell tegyem ő magatol csinálja nem kérésre ,de ha így nem megy bizony mondani kell neki ezek nem óriási dolgok) . Az viszont ,hogy beteg vagy és akkor sem az lenne a minimum ,hogy elvisz a dokihoz ..beszelni, beszelni és beszelni kell! Semmiképp ne hagyd.
2016. máj. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Rosszul vagy?

Fiatal eleteros no mit lehet rosszul

Szerintem csak figyelmet akarsz a betegsegel

Pasid csereld le ocska telefonfuggo

2016. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Életerős? Te sose voltál beteg?

Amúgy nem nem vagyok életerős se fiatal, mert nyilván úgy képzeled el hogy világéletemben pénzeltek a szüleim.

Képzeld, messze nem sőt még a ruháim miatt is kiröhögtek a középsuliban mivel annyira ócska ruhákban járattak. Akkor képzeld el milyen gazdag lehetek nyilván nagyon életerős lehetek miután volt pár éhezős időszakom. Amúgy meg beteg vagyok, és ha szerinted figyelmet akarok akkor a te elméleted szerint ne írj ide mivel akkor megadod amire szerinted vágyok :D

2016. máj. 21. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!