Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nok es ferfiakhoz egyarant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok es ferfiakhoz egyarant szol, miert hagyatok el a tarsatokat X ev utan?

Figyelt kérdés

mi ez a mai felfogas hogy nem passzolunk ossze kifogas...

en udvaroltam neki vagy te...?

most komolyan nem ertem, lesz 1 akar tobb szep kis gyereketek es utanna a gyerek szivja meg mert ti nem tudjatok megbeszelni a dolgokat.


csak erdekel a velemenyetek(24 f)



2016. máj. 27. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Apam azert hagyta el anyamat mert talalt egy fiatalabb not
2016. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem unalom, kapuzárási pánik, nem megfelelő kommunikáció miatti eltérő változások a jellemekben a legfőbb okok.
2016. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"mi ez a mai felfogas hogy nem passzolunk ossze kifogas..."


Sokáig tart kiismerni a másikat és idővel kiderülhet, hogy tényleg nem illik össze a két ember.


Továbbá a legtöbb kapcsolat csak 'szerelemre' és/vagy szexre alapul. Nincsenek meg a mögöttes fontos tulajdonságok, amik összetartanák őket.

A szerelem elmúlik > nincs ami összetartsa tovább őket > szétmennek.

A szex egy idő után kevés lesz > nincs ami összetartsa őket > szétmennek.

2016. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Semmi baja nem lesz a gyereknek, ha a nem összepasszoló szülei szétválnak és találnak olyan párt, akivel boldogabbak.
2016. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Azért hagytam el, mert félrelépett egy fiatal libával.


A gyerekek azt szívták volna meg, ha gyűlöletben, mindennapos feszültségben nőnek fel, és azt látják, hogy az apjuk csalja az anyjukat fűvel-fával, az anyjuk meg ebben tönkremegy.

Ismerek olyan házaspárt, akik "túlléptek" a megcsaláson, náluk pont ez a helyzet. Hiába akarják adni a külvilág felé, hogy minden tökéletes, ha egyszer nem az. Mindenki tudja, hogy a férj állandóan félrelép, a nő egy idegroncs, a gyerekek az iskolában is egyre problémásabbak, és szépen, lassan, mind a négyen tönkremennek ebbe az egészbe. De nem válnak, mert "mit szólnak a zemberek".


A legtöbb válás ezért van, mert az egyik fél félrelép, akár a nő, akár a férfi.

A második leggyakoribb ok az alkoholizmus, és/vagy a fizikai bántalmazás.

Ez sem az a kategória, hogy megbeszéljük, és minden jó lesz.


A válás nem a legrosszabb, ami egy gyerek életében történhet, pl. az sokkal rosszabb, ha az apja minden este se.ggrészegre issza magát, és elveri az anyját, aztán őt is. Amikor éjfélkor menekülnek az életüket félve, ő lesz első, aki számonkéri az anyját, miért nem vált még el.


Sok ember meg tudja játszani magát egy ideig, gyorsan megházasodik, aztán kibukik az igazi jelleme. Ez is elég gyakori válóok. Ilyenkor lesz a nőkből hárpia, vagy a férjekből lusta dög. Lehet neki magyarázni, mint a beteg szamárnak, akkor se fog visszaváltozni azzá az emberré, akivel X éve megházasodtál.


24 évesen még nem volt tartós kapcsolatod, legalább is kizártnak tartom, hogy 10+ éves párkapcsolat a 24 évedbe belefér. :)

Ne ítélkezz addig mások felett, amíg nem jártál a cipőjükben.


A legrosszabb, amikor két ember kifelé házasságot színlel a gyerekek miatt, de valójában már rohad a házasságuk. Ilyen légkörben nem lehet gyereket nevelni.



Tudod, mit szívnak meg a gyerekek? Elárulom neked, azt, hogy elszegényedik a csonkacsalád, mert a legtöbb férfi a minimális gyerektartást fizeti, vagy épp azt se, de már azért is fel van háborodva.

A válás után a gyerekeikkel sem akarnak törődni többé, nem veszik ki a részüket a nevelésükből, az eltartásukból, úgy gondolják átutalnak havonta 10 ezret, és el van minden felejtve.

Egyedülálló anya pedig munkalehetőségek közt se válogathat.

2016. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Többre vágytam, mint megalkuvásra.

Olyan társat keresek aki mindig izgalmas, érdekes, és nem vágyok másra mellette.

Nem volt komoly kapcsolat, nem éltünk együtt :)

Akik eljutnak odáig, hogy gyerekük születik, de szar a kapcsolatuk, azok szimplán félnek keresgélni, inkább lemondanak mindenről.

2016. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy az elején mennyire passzolunk össze. Minden kapcsolatban felmerülnek problémák, krízisek (a gyerek születése tipikusan egy kapcsolati krízis, ami megoldandó problémák sorozatát szüli), és ha ezt a felek nem tudják jól kezelni, tönkremegy a kapcsolat.

Én pl. hiába jeleztem az exemnek, hogy hiányok vannak, rosszul érzem magam a kapcsolatban, mert úgy éltünk egymás mellett, mint két idegen, őt nem érdekelte. Neki ez így elég volt, nem vágyott többre x év után, én meg igen. A frusztrációm kihatott a közös gyerekre is, ő se érezte jól magát egy megkeseredett, frusztrált anya mellett.

Léptem. Azóta lett harmonikus kapcsolatom, amiben boldog vagyok, és etől a gyerekem is kiegyensúlyozottabb, boldogabb.

2016. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gazdasági okok miatt váltunk papíron csak, hogy minden a nevére kerüljön, én akkor vállalkozó voltam. Aztán, amikor megtörtént, bejelentette, hogy ő még elég fiatalnak érzi magát, hogy éljen egy kicsit és mehetek (három gyerek van) ...
2016. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5:

Azért ne általánosíts légy szíves (#8-as vagyok). Több mint a háromszorosát adom minden hónapban a bíróságon meghatározott tartás díjnak, a gyerekek sokat (amikor csak akarnak) velem vannak és nagyon jó a kapcsolatom velük! Megszokták, elfogadták a helyzetet és normális nekik.

2016. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért mert elsárkányosodott.
2016. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!