Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogy viselitek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek a párotok reggeli szájszagát? Mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
Nemrég aludtam először a mostani páromnál, és azt mondja, hogy volt már ilyen partnere akinek istállószagú a szája reggel, de hogy az enyém konkrétan olyan, mintha az egész lipicai ménes beleköltözött volna. Nincs mindenkinek egy kis szájszaga reggel? Ti mit tesztek a szájszag ellen, amikor felébredtek a párotok mellett? Egyből ugrás ki a mosdóba és fogmosás, szájvíz? Vagy simán megy a lustálkodás és a reggeli sex büdös szájjal is? Hogyan viselitek? 23/L

2016. máj. 28. 15:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
Hát figyi, a nagyon erős szájszagnak mindig oka van.(lyukas fog, stb) Persze alapjáraton is van akár egy nagyon szolid szájszaga szerintem mindenkinek reggel. Mondjuk nálunk ebből sosem volt baj, még a megemlítésig se jutott a dolog, szóval valószínű az én szám sem büdi. Ha tényleg ennyire zavaró, hát, tegyél oda rágót, vagy cukrot az ágy mellé.
2016. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Rágót? :D Ez olyan, mint izzadt testre dezodort fújni fürdés helyett.

Ha már szájszag, akkor reggel igyekezz azelőtt fogat mosni, mielőtt kapcsolatba kerülsz vele.

2016. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat a parod mondjuk kicsit bunko :)

Nekem egy lyukas fogam sincs es odafigyelek a szajhigieniara igy nem nagyon van reggel szagom szoval egy kis lustalkodas nem zavarna de a paromnak szagosabb ugyhogy lustalkodas elott mindig fogat es arcot mosunk

2016. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van szájszaga, mi nem szoktunk reggelente egymásra lihegni, szóval teljesen mindegy. De ha fontos akkor pár tiktak megoldja.
2016. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
43%
Basszus vegyél be egy rágót vagy moss fogat, komolyan ennyit kell ezen filozofálni? Meg ménes.. Nem verset kell erről írni, hanem pár perc alatt elintézni és kész.
2016. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Én a sajátomat sem viselem el, felkelés után egyből szaladok fogat mosni. Akkor is, ha nincs senki, aki miatt kéne.

L

2016. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

6.

ha te képes vagy érezni a sajátodat, akkor ügyes vagy

2016. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Hát szerintem nagyon természetellenes dolog felkelés után egyből szaladni fogat mosni. Ez tök természetes dolog ha valakinek reggel szájszaga van. Ha valakit szeretek akkor rohadtul nem érdekel ha büdös a szája reggel. Jézusom. Milyen világ ez? Az embernek van szaga igen, nem élettelen viasz szobrok vagyunk.
2016. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha minden fogad rendben van, akkor minimális a szájszag...
2016. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Sokan azt hiszik, hogy szájszag csak lyukas fogtól lehet, pedig okozhatja pl. ínygyulladás, arcüreggyulladás, hörgők gyulladása, de olyan banális ok is, hogy nem iszol elég vizet. Próbáld ki, este igyál vizet bőven, meg tegyél oda éjszakára is az ágy mellé és ha felébredsz, igyál.
2016. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!