Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a pasimmal lakok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasimmal lakok akkor amit anyajek adnak nekem penzt abbol muszaj adjak a pasimnak?

Figyelt kérdés
Majdnem mindent megveszek magamnak abbol a penzbol amit adnak anyajek, de legutobb 30 ezret adtak nekem es a baratom 10 ezret kovetelt a masik 10 esresbol meg neki foztem, nekem meg csak 10ezer maradt , igy nem tudom be osztani a penzt.. Mielott ide koltoztem meg ugy volt anyajek penzt sem adnak azt mondta majd o eltart, De miota anyajek adnak penzt nagyon lehuz engem mindennel, o meg semmit nem ad ahhoz kepest h o konyorgott koltozzek hozza es majd eltart..
2016. jún. 1. 17:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ugy erzem csak nyomorgok miota nala vagyok..
2016. jún. 1. 17:10
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Esetleg dolgozz, ha ahhoz eleg felnott vagy hogy egyutt lakj valakivel akkor ne anyuci meg a pasi tartson mar el. Dolgozol, felnosz es meg penzed is lesz. Csupa haszon, bar tudom hogy most jon az hogy neked nincs idod dolgozni mert egyszerre vegzed az orvosit, a gepeszmernokit meg a NASA urkutato kepzeset.
2016. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most vegzem az erettsegit, es Nem szeretnek diak munkara menni de amint elvegzem a sulit szeretnek minel elobb munkat, az ossze koltozes Meg a pasim otlete volt, en Meg Nem akartam, de megsertodott volna ha Nem koltozok hozza, ehhez kepest sok minden Nem ugy van ahogy azt igerte
2016. jún. 1. 17:17
 4/14 A kérdező kommentje:
Viszont mar most arrol beszel h az elso fizetes felet majd adjam neki mert kell neki majd autora gyujteni.. Kicsit kiakaszt ez a kovetelozese
2016. jún. 1. 17:18
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Nyugodtan mondd meg neki mit ígért. Ha nem lesz maradandó változás menj haza és kész.


Szerintem sem oké, hogy eltartson, de ha már ígérte, és önhibájából nem sikerül, menj haza nyugodtan. Egy tizenéves tanuló lakjon a szüleinél, akik eltartják. Alkalmi diákmunkát is lehet vállalni. Költözz el. Nagyon ciki, hogy lenyúlja a szüleidtől kapott pénzt.

2016. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 opened paradise ***** válasza:
81%

Szerintem mindketten defektesek vagytok.

Te belementél volna,hogy eltartsanak és derogál a munka,ő meg megfej.

2016. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Anyájék???? J-vel? És érettségizni akarsz?


Anyáék. Így írjuk.

2016. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Mekkora mázlid van, hogy pont most változtatták meg a magyar érettséginél a helyesírás pontozását, mert különben eléggé megszívtad volna.
2016. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hogy itt mindenki csak kotekedni tud.. Amugy meg az erettsegin csak 2017 majusatol valtozik, hogy tobb lehetoseget fogadnak el helyesirasi szempontbol, de a lenyeg nen ez, hanem h semmit nem lehet itt kerdezni mert egybol leszoljak az embert..
2016. jún. 1. 19:00
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Kerdezo! Tenyleg fontos a helyesiras. A kerdesed lenyeget tobbszori elolvasas utan ertettem meg. Az "anyajek" szot nem ertettem, es gondolkodtam, hogy milyen szo lett elgepelve (pl. anyatej? :)). Ne csak az erettsegi miatt figyelj ra, hanem azert is, hogy megertsenek.

A kerdesedre pedig erkeztek mar valaszok. :) A legtobben azt irtak, amit en is valaszoltam volna.

2016. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!